Balea

Ár:   €0.90   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   €0.90
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nyugtató, hidratáló fátyolmaszk trópusi gyümölcs és egzotikus virág ilattal. Vegán termék.

laural

2017. november 19.

Nagyon erős szaga van, a régi golyórágókra emlékeztet, ami még jó is lehetne, de nekem ekkora töménységben már nagyon émelyítő. A csomagolása cuki, a tasakban nem marad sok anyag, de szerinem maga a maszk azért lehetne egy kicsit nedvesebb. A maszk nekem nagyon nem illik az arcomra, de nyilván nem is várhatom el, hogy univerzálisan mindenkinek jó legyen. Hűsìt, enyhe feltöltő hatást is éreztem, és nekem nem is tűnt túl ragasosnak, eléggé beszívta a bőröm. Azért csodát nem tett, és a szaga miatt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Lolychan

2017. november 19.

Egész jó kis maszk, bár nagy változást utána nem vettem észre, de a csomagolás megvett kilóra. :D Az illata olyan málnás-gyerekrágós tényleg. :D Összességében 3*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

nagydora911

2017. október 30.

Az illata és a csomagolása is nagyon tetszett, de maga a termék már nem annyira. Csípte az arcomat és nagyon ragacsos maradt használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

anna22

2017. október 23.

Immmádom az illatát, engem valami gyermekrágóra emlékeztet, és nagyon-nagyon finom. :3 Mindenképp újraveszem. A szájrész nekem is kicsit lejjebb volt, de megigazítottam. :D És furának találtam, hogy szemre is hajtható. Tényleg nemigen maradt "krém" a tasakban, és én az illata miatt kicsit tovább tartottam magamon. Eleinte az én arcomat is csípte picit, de nem erősen. Kicsit hideg van már, hogy örüljek a hűsítő hatásának, de az illat miatt és az egész lajhár-kultusz miatt egyszerűen muszáj még vennem. (Mondjuk egy kartonnal. :'D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Kingácska0807

2017. október 21.

A csomagolás borzasztó aranyos, de a belbecs már annyira nem. Az én arcom kissé csípte, és elég ragacsos maradt a bőröm a használata után. Igazából nem csinál szerintem semmit, max hűsít picit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

tinkywinky13

2017. október 17.

Annyira cuki a csomagolása, hogy muszáj volt megvennem :) Az illata erős, de nekem nagyon tetszett. Az arcomnak kifejezetten jót nem tett (mondjuk rosszat se), amikor levettem ragacsos maradt a bőröm. Összességében aranyos, de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Redlips

2017. október 17.

Feltöltötte és hidratálta az arcomat, kellemes az illata, kellemes viselni is. Szerintem bőven megéri az árát, nagyon cuki a csomagolása is. Jól eltalálta ezt a DM, kár, hogy már nem nagyon találok belőle a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

frostbites

2017. október 15.

Nagyon tetszik ez a maszk. Nagyon jó az illata, a csomagolás irtó cuki és nagyon jól hidratál. Kár hogy limitált, de ameddig van a dm-ben tuti fogok venni még. 💆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Metal

2017. október 8.

A csomagolás miatt kellett megvennem,mert irtó cuki.A beltartalma nem rossz,illata kellemes,maga a szérum jól hidratál viszont a maszk nekem nagy volt még a bevágásokkal is nehezen illesztettem az arcomra,a felső ajkamat teljesen betakarta amit csípett pedig nem igazán volt kiszáradva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Kac

2017. október 2.

Nagyon tetszett az illata és hogy nem tocsogott a maszk a szérumtól. Kellően felfrissíti és hidratálja a bőrt,nekem újravevős. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Lásd még: algakivonat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.