Balea

Ár:   €0.90   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   €0.90
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nyugtató, hidratáló fátyolmaszk trópusi gyümölcs és egzotikus virág ilattal. Vegán termék.

Kremcica

2017. szeptember 26.

Az illata gyümölcsös bár van némi bukéja, mintha erjedt gyümölcs lenne... :D Picit nagy volt rám, de szabva van oldalt így magamra tudtam illeszteni plusz rész van a szemre is kialakítva amit elvileg rá lehetne hajtani. Maga maszk kb 10-15 percig volt fent, nem irritált vagy égetett. Mikor leszedtem utána egy darabig elég ragacsos volt az arcom viszont egész jól hidratált, főleg hogy előtte arcradírt és a L'oreal fekete maszkját használtam ami picit szárít. Kiváltotta a rutinomban az esszencia+szérum párost utána elég volt az arckrémem, de ha nagyon akarom azt is elhagyhattam volna. Hosszútávon nem hiszem hogy bármi haszna lenne, de kellemes volt és amit ígért végül is adta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

b0rzi

2017. szeptember 13.

Nyugtató? Konkrétan köptető szaga van, ami borzasztóan zavar, ráadásul jó erős...
Maga a maszk úgy tűnik, nincs teljesen átitatva, legalábbis a zacskóban nem maradt extra termék (hál'istennek), plusz arcra is kevésbé tapadt így, hogy nem tűnt elégnek, ugyanakkor miután eltávolítottam, még "csucsogott" az arcom. Utána viszonylag sokáig még ragacsos is volt.
Szemre hajtható része van (ha valakinek ez nagyon fontos), de nekem anélkül is irritálta a szemem, pedig nekem soha semmilyen termék nem szokta. Szerencsére extra bőrhibát nem okozott (ezért egy csillag), sajnos nem adott szebb arcképet és nem hidratált eléggé.
Egyszer próbáltam ki, elég is volt. De legalább cuki a csomagolása... (ezért a második csillag)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Lásd még: algakivonat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.