Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

javgke

2012. május 23.

Szerintem szuper, nagyon jó habot képez, puha és selymes utána a bőröm. Az illata elsőre furcsa volt, de nem kellemetlen. Maradok nála, olcsó is, jó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

angeltear

2012. május 15.

Tetszik az illata és hogy nem lesz tőle száraz a bőröm, de egyszerűen nem akar megtapadni a bőrömön. Legközelebb a zselés verziót próbálom ki, a zselés borotvahabokat jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

maximilla

2012. május 11.

Abszolút nem vált be,kiszáradt tőle mégjobban az amúgy is száraz bőröm,átpasszoltam nővéremnek,aki zsíros bőrű,neki bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

zsoxcore

2012. május 5.

Ma vettem ilyet először. Ki is próbáltam. Általában itthon csak 'férfi illatú' van, amit univerzálisan mindenki, mindenhová használ (arcól kezdve a lábig mindenhová).
Tetszett az illata, az állaga is. Selymes lett használat után a lábam tőle :) Megérte a 499 Ft-ot :)

u.i.: amint elfogyasztottam, szerintem a borotvazseléjét is kipróbálom
5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

u.i.: amint elfogyasztottam, szerintem a borotvazseléjét is kipróbálom
5/5

guccigirl

2012. április 22.

2 okból vettem meg: az egyik az itteni pozitív vélemények, a másik pedig az, hogy az általam eddig használt "márkás" termék már majdnem 2000 ft, amit enyhén túlzásnak érzek. Meg kell mondjam, nem csalódtam. Finom az illata, kevés is elég belőle, sűrű, és egyáltalán nem irritál. Az új kedvenc. Biztosan újravásárolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

barbee77

2012. április 13.

5-600 forintért nem is lehet jobbat találni :D illata,állaga,hatékonysága megfelelő :D 5/5

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

bokros

2012. április 11.

Én is elégedett vagyok ezzel a habbal, na meg az illatváltozatai is nagyon kellemesek. Azonban én inkább a borotvazselét preferálom, mert sokkal jobban fed és így hatásosabban lehet borotválkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 11.

Halfway

2012. április 5.

A dolgát tökéletesen végzi :) A hab nem folyós, hanem kemény és szépen el lehet oszlatni. Ennél a drágább termékek sem tudnak többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

Lanie

2012. április 5.

Szintén csak ezt használom, olcsó és maradéktalanul el is látja a feladatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

Szintén csak ezt használom, olcsó és maradéktalanul el is látja a feladatát.

r_ivan

2012. március 25.

Tökéletesen megfelel a célnak, a tusfürdőnél jobb. Kellemes az illata, sűrű a habja is. Csak ezt használom, jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1