Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

Leander

2017. június 15.

Nagyon jó ár-érték arányú termék. Könnyű a használata alapvetően, de néha tényleg kicsit erősen kell nyomni. Ezzel azonban ki is fogytak a negatívumok. Döbbenetesen sokáig elég, kellemes, de nem hivalkodó az illata, jól siklik benne a borotva. Nem tapasztaltam minimális irritációs sem, pedig elsősorban intim környéken használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

marcipan1055

2017. június 12.

Nagyon jó az illata, nem drága és kényelmes használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Nagyon jó az illata, nem drága és kényelmes használni.

ronoad

2017. április 20.

Nagyon szeretem,nem pattog ki tőle a bőröm.Illata jó, szerintem szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Nagyon szeretem,nem pattog ki tőle a bőröm.Illata jó, szerintem szuper termék.

Nico1984

2017. március 10.

Illata kellemes, hónaljra és lábra használom, bikinivonalra sajnos nem vált be, csíp (ott maradok az intim lemosónál). Használat után először szárít, de pár perc után már jó puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Florencyta

2017. február 11.

Az állagával van a legnagyobb problémám nekem is. A Gilette borotvahab volt az amit használtam, de nyáron amikor nagy bevásárlást tartottam a DM-ben épp akciós volt és úgy voltam vele, hogy teszek egy próbát.
Amikor kinyomom a habot olyan, mintha romlott tejszínhabot kennék a bőrömre. Az illata szuper, de nem egy minőségi termék, 500 Ft-ért nem is várhatunk többet. Elhasználtam, mert végül is el lehet, csak egy kicsit bosszús volt az elején, a végére már teljesen belejöttem. A vízben sem oszlik el szépen, így fürdés közben nem a legjobb borotválni. Intim szőrtelenítésre abszolút a Gilettet ajánlom, de lábra, karra, hónalja teljesen megfelel ez a termék 500Ft-ért, akciósan ha jól emlékszem 420Ft volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Ettike

2017. február 7.

Állagát tekintve azt hittem, hogy olyan lesz mint az eddig használt borotvahabjaim más márkától: könnyen kenhető, krémes, szilárd textúrájú mint a Gillette hab. De sajnos csalódom kellett. Mire kinyomom és felkenem, a fele már leesik, szétfolyik, nagyon puha a hab és nem oszlatható el könnyen, ebből kifolyólag több mennyiséget kell használnom. El fogom használni, de nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

TimyeK

2017. január 28.

Ezelőtt sosem használtam borotvahabot, jó volt a tusfürdő is. Aztán megláttam a DM-ben 400 Forintért, gondoltam miért ne, kipróbálom mivel jobb egy borotvahab. Tehát viszonyítási alapom nincs. Alapvetően eléggé jól teszi a dolgát, jó az illatától nem vágom hanyatt magam, eléggé béna, de nem zavar. Nem kell annyira sokat kinyomni, de ha víz éri feloldódik és elfolyik, ennek szerintem nem így kellene lennie. Jól siklik rajta a borotva, nem okozott semmilyen mellékhatást, de tuti, hogy kipróbálok még pár fajtát, például a borotvazseléjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Adora

2017. január 22.

Átlagos, az árához képest rendben van. Tényleg sokat kell kinyomni, de így is elég soká elég, viszont a gél jobban bejött, úgyhogy legközelebb biztos nem ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Dudu195

2017. január 22.

Nagyon sokat kell kinyomni és nem tudom rendesen eloszlani. A gél sokkal jobban bevált. Vésztartaléknak lett félrerakva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Nati93

2017. január 15.

Alapjáraton nagyon szeretem a Balea termékeket, eddig a borotválkozó zselét használtam. Gondolom kipróbálom ezt is, hiszen a zselék nagyon jók. Megbántam... Nem siklik jól a borotva rajta, sokkal jobban sérti a bőrömet (nem rossz minőségű a borotva). Sokszor akármennyire is felrázom alig bírom kinyomni. Elhasználom, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1