Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

Tánya88

2016. augusztus 25.

Szépen teszi a dolgát, de a hab könnyen elfolyik, víz hatására. Ettől függetlenül jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

ladri

2016. augusztus 13.

Teszi a dolgát. Az illata is kellemes, szokásos Balea minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Teszi a dolgát. Az illata is kellemes, szokásos Balea minőség.

lovecreams

2016. július 29.

Az illata jó, de sajnos nem hatásos:( Szeretem használni, de a pöttyök nem múlnak. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

bodi.kriszti92

2016. július 19.

Mivel a zöld Nature társával nem találkoztam már régóta a boltban, így ezt használom, túl vagyok több flakonon, én szeretem 😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Shea

2016. július 1.

Semmi extra hab viszont én nagyon zavaróan büdösnek, konkrétan pisi szagúnak éreztem. Alig vártam, hogy elfogyjon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Bellebibu

2016. június 21.

Nekem bevált! Kellemes az illata és könnyen oszlatható. Én azt vettem észre, hogy a kiszáradt bőrömöm hidratálja és ez jó pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

dinkofanni

2016. június 20.

Nagyon olcsó, semmi extrát nem nyújt a hab.
Nekem a pumpája nagyon hamar tönkrement (kb akkor mikor még a 3/4-e benne volt), lehet ez csak azért mert épp egy selejtet vettem. De akkor is kellemetlen volt, hogy több mint a fele terméket ki kellett dobnom a pumpája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Nagyon olcsó, semmi extrát nem nyújt a hab.

Oraculum

2016. június 9.

Átlagos tudású, finom illatú, kicsit sokat kell használni belőle, nem lehet olyan szépen eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

TaBePa

2016. május 10.

Egy teljesen átlagos borotvahab, de szerintem nem is kell ennél többet tudnia. Könnyen adagolható, jól eldolgozható. Az illata kellemes. Nem szoktam mást venni, ár értek arányban ez tökéletes. Azért vonok le egy pontot, mert sokat kell belőle elhasználni, nem feltétlenül gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Klau7

2016. május 6.

Nekem bevált, megtartotta azt amit ígér, szerintem még sok sem kell belőle. Finom illata van, utána kell testápoló de nekem mindegyik után kell úgyhogy ez nem az ő hibája, nálam újra vevős főleg ennyi pénzért simán megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1