Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

Dudu195

2017. január 22.

Nagyon sokat kell kinyomni és nem tudom rendesen eloszlani. A gél sokkal jobban bevált. Vésztartaléknak lett félrerakva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Nati93

2017. január 15.

Alapjáraton nagyon szeretem a Balea termékeket, eddig a borotválkozó zselét használtam. Gondolom kipróbálom ezt is, hiszen a zselék nagyon jók. Megbántam... Nem siklik jól a borotva rajta, sokkal jobban sérti a bőrömet (nem rossz minőségű a borotva). Sokszor akármennyire is felrázom alig bírom kinyomni. Elhasználom, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Fruzsci

2016. december 1.

Finom az illata, viszont marha sokat kell kinyomni egy használathoz...nem érzem, hogy így nagyon sokáig fog tartani :D

Na jó véleményt kell változtatnom, mivel szeptember óta használom és még mindig van benne, pedig most már nem is próbálok vele spórolni, mégse akar elfogyni!! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Zsofii88

2016. szeptember 25.

Nem rossz de nem fogom újravenni. Az illata finom,de nekem eléggé piros és pöttyös lesz a lábam,és valamiért a borotvám (nem olcsó eldobható) elég gyengén tud siklani rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Blueberry99

2016. augusztus 29.

Átlagos borotvahab, teszi a dolgát. Viszont elég sokat kell kinyomni belőle egy használathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Barbi88

2016. augusztus 28.

Teszi a dolgát, kicsit fura illata van, de meg lehet szokni? Jó az ára is és nem szárítja a bőröm.
Mindig ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Mindig ezt veszem.

Tánya88

2016. augusztus 25.

Szépen teszi a dolgát, de a hab könnyen elfolyik, víz hatására. Ettől függetlenül jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

ladri

2016. augusztus 13.

Teszi a dolgát. Az illata is kellemes, szokásos Balea minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Teszi a dolgát. Az illata is kellemes, szokásos Balea minőség.

lovecreams

2016. július 29.

Az illata jó, de sajnos nem hatásos:( Szeretem használni, de a pöttyök nem múlnak. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

bodi.kriszti92

2016. július 19.

Mivel a zöld Nature társával nem találkoztam már régóta a boltban, így ezt használom, túl vagyok több flakonon, én szeretem 😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1