Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

dinkofanni

2016. június 20.

Nagyon olcsó, semmi extrát nem nyújt a hab.
Nekem a pumpája nagyon hamar tönkrement (kb akkor mikor még a 3/4-e benne volt), lehet ez csak azért mert épp egy selejtet vettem. De akkor is kellemetlen volt, hogy több mint a fele terméket ki kellett dobnom a pumpája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Nagyon olcsó, semmi extrát nem nyújt a hab.

Oraculum

2016. június 9.

Átlagos tudású, finom illatú, kicsit sokat kell használni belőle, nem lehet olyan szépen eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

TaBePa

2016. május 10.

Egy teljesen átlagos borotvahab, de szerintem nem is kell ennél többet tudnia. Könnyen adagolható, jól eldolgozható. Az illata kellemes. Nem szoktam mást venni, ár értek arányban ez tökéletes. Azért vonok le egy pontot, mert sokat kell belőle elhasználni, nem feltétlenül gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Klau7

2016. május 6.

Nekem bevált, megtartotta azt amit ígér, szerintem még sok sem kell belőle. Finom illata van, utána kell testápoló de nekem mindegyik után kell úgyhogy ez nem az ő hibája, nálam újra vevős főleg ennyi pénzért simán megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Agi4

2016. március 22.

Avokádós van meg, ajándékba kaptam. A szaga egyszerűen rettenet! Még később is szoktam érezni a kezemen. Nem is értem, hogy lehet ez...Ezen kívül kicsit sok is kell belőle. Ennél még a legolcsóbb férfi borotvahab is jobb illatú meg gazdaságosabb, amit előtte használtam a lábamra. Talán annyi, hogy nem szárítja ki a bőrömet nagyon, de azért bőven elbírja a testápolót utána. Elhasználom, de nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

hedgehog

2016. március 11.

Ez egy borzalom. Bűzlik, rettenetesen... olyan a szaga, mintha valaki az eperszirupot, mézzel és juharsziruppal erőszakolná meg és francia drazsét szórna rá, hogy lenyomja a torkodon. A túlzások túlzása, elviselhetetlenül mű édes. Az ára jó, az állaga nem rossz. Vannak olyan területek, ahol csíp és mar, mintha esküdt ellenségek lennénk, alig várom, hogy végre leöblítsem. Visszasírom a zöld társát az sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

katenn64

2016. március 8.

Gondoltam megpróbálom lecserélni az 1600 ft-os borotvazselémet egy olcsó Balea-ra, de sajnos kár volt, elég nagy csalódás volt nekem ez a borotvahab, nagyon sok kellett belőle, nekem azt hiszem rózsaszín flakonos volt avokádóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

laural

2016. február 11.

Ez a hab egyáltalán nem takarékos, sokszor kell nyomni belőle ahhoz, hogy használható legyen, s a hab egy idő után tényleg "szétesik". Nem veszem újra, a gél sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

mmartina97

2016. február 7.

Olcsó,szerettem egy darabig viszont egy idő után szétesik a hab. Nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

citrompor

2016. február 7.

Nagyon nem vált be. Illata borzasztó, lábamnak sem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Nagyon nem vált be. Illata borzasztó, lábamnak sem tetszik.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1