Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

mujerconfused

2015. november 4.

Olcsó, de elég sokat kell belőle egyszerre kinyomni. Az illatával nincs különösebb gond és tényleg megkönnyíti a borotválkozást, de szerintem a zselés jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Viki995

2015. október 27.

Nekem kifejezetten tetszik ez a termék. Már a harmadik vagy negyedik flakonnal használom. Az illata nagyon finom, egyáltalán nem tolakodó, a bőröm pedig szép és puha lesz tőle. Nekem 5*-os termék, főleg ennyi pénzért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 27.

Fannalin

2015. október 18.

Kb használhatatlan. A doboz felénél elszivárog a gáz és szétesik a hab. A szaga számomra elviselhetetlen. Kedvező ára se segít a terméken. (A tesztelésem az avokádosra vonatkozik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Gina19

2015. augusztus 23.

Elhasználtam már jónéhány flakonnal, de azt hiszem valami másra fogok inkább váltani. Szétesik a habja, és sok kell belőle, gyorsan fogy. De legalább nem szárít annyira. Az illata nem tetszik, kicsit mamókás számomra, ráadásul elég sokáig érződik használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

ritasd

2015. augusztus 11.

Bikini vonalon hajlamos a bőröm kipattogni a borotvátol és a szőrtüszők is gyakran benőttek/begyulladtak. Mióta ezt használom borotválkozás előtt nincs ilyen gondom. Rajta hagyom 1-2 percig és már csak úgy siklik a borotva,nem kell húzigálnom,nem vágom meg magam. Az illata is egész kellemes. Bár nekem gyorsan fogy,de ez nem a termék hibája hanem a kétnaponta való borotválkozásomé :D
Köszönöm Balea ismét jó kis terméket sikerült gyártanotok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Köszönöm Balea ismét jó kis terméket sikerült gyártanotok!

Szofi

2015. augusztus 9.

Szerintem sajnos tragikus. Úgy érzem, a fél flakont ki kell nyomni, hogy bármi hatást érzékeljek, és még úgy sem segít túl sokat, ráadásul picit csípi is a bőröm. Egy sima tusfürdő nekem jobban megfelel a célra, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Jelizz

2015. július 31.

jó az illata, nem irritál, nekem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

jó az illata, nem irritál, nekem tetszik

tulipánfa

2015. július 12.

A Balea borotvazselé után kellemesen csalódtam ebben a termékben, nem irritál és tovább elég ez a kis flakon, mint gondoltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Cu2tka-baba

2015. július 10.

Amennyire utáltam a zselét ezt annyira szeretem. jó áron jó termék. Nem tolakodó az illata és nem irritál. Most fél évig megint el leszek ezzel a flakonnal:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

ditka

2015. július 1.

Jól habzik, az illata is jó, és olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 1.

Jól habzik, az illata is jó, és olcsó.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1