Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

prne0919

2015. július 1.

Nagyon jó hab. Jó az illata és megkönnyíti a borotválást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

Nagyon jó hab. Jó az illata és megkönnyíti a borotválást.

ukrisz

2015. június 15.

Régóta használom, az érzékeny bőröm bírja, jól bevált.
Jól habzik, kevés is elég belőle, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Régóta használom, az érzékeny bőröm bírja, jól bevált.
Jól habzik, kevés is elég belőle, az illata is kellemes.

fannus9

2015. május 28.

Már egy éve használom és párszor újravettem. Az illata isteni erei gyümis nagyon szeretem nyáron. A bőröm sem pattogott ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 28.

Destiny95

2015. május 28.

Ezelőtt egyszer sem használtam borotvahabot, de a mostani borotvavásárlásom alkalmával beszereztem ezt is, és nem csalódtam, sokkal jobb, mint ha csak szimplán tusfürdőt használnék, nincs viszonyítási alapom, de bejött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 28.

dori96

2015. április 27.

még egyszer használtam,de a célnak megfelelt. szépen habzik, nem csíp. nem tömíti el a borotvát stb. az illata és a csomagolása is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

nikolett00

2015. április 26.

Kevés is elég belőle, mert nagyon habzik.
Ár-érték arányban a legjobb! Jó vásárlás volt, de nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Kevés is elég belőle, mert nagyon habzik.
Ár-érték arányban a legjobb! Jó vásárlás volt, de nem veszem újra

LiiL

2014. november 29.

Megvettem mert olcsó volt, és kellemeset csalódtam. Nagyon sokáig elég, nagyon habzik, nagyon könnyű felpakolni és a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Dancy08

2014. október 2.

Olcsó volt, kis kiszerelés és jó illat! Tetszik, hogy már egyből hab formába jön ki a flakonból. Viszont már csak itthon vettem észere, hogy az utolsó összetevője SLS, emiatt kicsit szomorú vagyok. Elhasználom de legközelebb keresek olyat ami nem tartalmaz SLS-t! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Christy

2014. augusztus 15.

A célnak megfelel, jó ár, kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

A célnak megfelel, jó ár, kellemes illat.

KisKormos

2014. július 31.

Egész jó termék, de a géleket jobban szeretem borotválkozáshoz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Egész jó termék, de a géleket jobban szeretem borotválkozáshoz!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1