Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

Jelizz

2015. július 31.

jó az illata, nem irritál, nekem tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

jó az illata, nem irritál, nekem tetszik

tulipánfa

2015. július 12.

A Balea borotvazselé után kellemesen csalódtam ebben a termékben, nem irritál és tovább elég ez a kis flakon, mint gondoltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Cu2tka-baba

2015. július 10.

Amennyire utáltam a zselét ezt annyira szeretem. jó áron jó termék. Nem tolakodó az illata és nem irritál. Most fél évig megint el leszek ezzel a flakonnal:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

ditka

2015. július 1.

Jól habzik, az illata is jó, és olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 1.

Jól habzik, az illata is jó, és olcsó.

prne0919

2015. július 1.

Nagyon jó hab. Jó az illata és megkönnyíti a borotválást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

Nagyon jó hab. Jó az illata és megkönnyíti a borotválást.

ukrisz

2015. június 15.

Régóta használom, az érzékeny bőröm bírja, jól bevált.
Jól habzik, kevés is elég belőle, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Régóta használom, az érzékeny bőröm bírja, jól bevált.
Jól habzik, kevés is elég belőle, az illata is kellemes.

fannus9

2015. május 28.

Már egy éve használom és párszor újravettem. Az illata isteni erei gyümis nagyon szeretem nyáron. A bőröm sem pattogott ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 28.

Destiny95

2015. május 28.

Ezelőtt egyszer sem használtam borotvahabot, de a mostani borotvavásárlásom alkalmával beszereztem ezt is, és nem csalódtam, sokkal jobb, mint ha csak szimplán tusfürdőt használnék, nincs viszonyítási alapom, de bejött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

dori96

2015. április 27.

még egyszer használtam,de a célnak megfelelt. szépen habzik, nem csíp. nem tömíti el a borotvát stb. az illata és a csomagolása is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

nikolett00

2015. április 26.

Kevés is elég belőle, mert nagyon habzik.
Ár-érték arányban a legjobb! Jó vásárlás volt, de nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Kevés is elég belőle, mert nagyon habzik.
Ár-érték arányban a legjobb! Jó vásárlás volt, de nem veszem újra

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1