Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Első használatkor nagyon nem voltam megelégedve vele, mivel hozzászoktam a zuhanyzás közbeni "tusfürdős" borotváláshoz, és nem maradt meg a bőrömön a hab. Aztán szépen összeszoktunk, szeretem ezt a habot, az illata nagyon tetszik, kicsit a Dolce & Gabbana Light Blue parfüm illatára hasonlít. Először azt gondoltam, na ez a hab nem fog sokáig tartani... de még mindig rengeteg lehet benne. Aki kifejezetten borotvahabot keres, biztos meg lesz elégedve vele. Szép nagyon a csomagolása is. Legközelebb kipróbálom a géljét is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

baba_girl_16

2013. július 24.

Állaga kicsit híg, ezért csak kevésbé vizezem be a lábam és így nem folyik szét. Borotválás után nagyon jó puha lesz tőle a lábam és nem pirosodik ki. Az illata is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

FaerieQueene

2013. július 13.

teljesen jó borotva hab, a dolgát jól végzi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

teljesen jó borotva hab, a dolgát jól végzi

Gwendoline

2013. július 1.

Elmegy... semmivel sem tud többet bármelyik borotvahabnál... az illata jó :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Elmegy... semmivel sem tud többet bármelyik borotvahabnál... az illata jó :) .

naftéta

2013. június 28.

Hát szerintem a tusfürdő is ugyanennyire jó erre talán még jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Hát szerintem a tusfürdő is ugyanennyire jó erre talán még jobb is.

WaterLily

2013. június 25.

Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Pénzkidobás.

kovacsrekaa

2013. június 16.

Nagyon jó kis hab, de egy dolgot nem értek.. Azt olvastam hogy vízes bőrre kell használni, ha vízes a lábam, akkor lefolyik a lábamról.. :o mindegy, egyébként nagyon jó kis hab, kevésbé pattog ki a lábam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Avril

2013. június 13.

Én megvagyok vele elégedve, bár különösebben nem "szerettem bele". :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 13.

Én megvagyok vele elégedve, bár különösebben nem "szerettem bele". :)

Melanie

2013. május 3.

Megvagyok vele elégedve. Teszi a dolgát. -1, mert néha nekem is lefolyik a lábamról és picivel többet kell rakjak a lábamra azután, utána már jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

quinnie0715

2013. március 29.

Nagyon szárít, és nem "csúszik" eléggé, így gyakrabban felsértettem vele a bőrömet, illetve több gyulladás jött létre. Maradok a zselénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1