Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Mandarin és narancs illattal. Kíméletesen eltávolítja az elhalt hámsejteket.

liljaa

2014. október 27.

Egy élmény haszálni, az illata engem is a tejes-citromosra emlékeztet, amit imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

p.cseresznye

2014. október 26.

Szeretem az illatát, állagát, jól tisztít, de talán mintha picit szárítana.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

Szeretem az illatát, állagát, jól tisztít, de talán mintha picit szárítana.

siskin7

2014. augusztus 18.

Sziasztok! Ma végre ezt is kipróbáltam. Hasonlít a citromos-tejeshez, illata múlandó, de ettől függetlenül ezt is megszerettem már első használat után. Azt gondolom, hogy a szemcsék hasonlóak lehetnek benne, mint a másikban, talán az illata az, amiben különbözik. Az én bőrömet nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Shennny

2014. augusztus 16.

Első testradírom, de szerintem nem radíroz olyan jól, bár puha a bőröm utána, nagyon híg és gyorsan fogy, pedig heti kétszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

riella1994

2014. augusztus 6.

Összebarátkoztam vele. Nagyon jól radíroz. Hiányoltam a citromosat, de ez is pont ugyanolyan jó. Az illata mennyei, bár amint kijövök a fürdőből már nem is érzem. Meghozza a kedvem egy kis mandarin és narancs evésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

szonia

2014. július 31.

Ez érdekes, hogy néhány előttem szóló szerint jobban radíroz, nekem pont az ellenkezője a benyomásom. Én a tejes-citromos változatnál frissebb bőrt érzek zuhanyzás után. A illatban viszont határozottan van vmi nem citrusos, édes, nőcis finomság. Klassz, mint az ilyen limitált Balea tusis peelingek általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

nikol

2014. július 29.

Nagyon jó, szeretem az ilyen radírozós tusfürdőket! Szerintem nagyon hasonlít a két évvel ezelőtti, tejes-citromos illatúra. Ebben talán több apróbb szemcsék vannak, így hatékonyabban radíroz.Sajnálom, hogy ez is csak limitált, és úgy kell felkutatni a boltokban, ha venni akar az ember. Nekem sikerült vennem egyet, de az utolsó előttit hoztam el. De legközelebb ha látok veszek rögtön kettőt, hogy kitartson egy pár hónapra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 29.

2014. július 22.

Az én orrom számára marcipános narancs illata van. :-) Jó ár-érték arányú termék, szerintem ez kicsit hatékonyabban radíroz mint az előző 2-3 limitált Balea bőrradíros tusfürdő, de mondjuk igazán hatékony radírozáshoz azért ennél több kell. Ettől függetlenül ötös, nem a radírozó hatás miatt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Tvylvis

2014. június 18.

Nem használok SLS-t tartalmazó tusfürdőket, külön bőrradírt sem (a bőrradírozó szivacs babafürdetővel tökéletesen megteszi), de ezeket a Baleás bőrradírokat mindig megveszem. Az illata valami isteni, igazi narancsos, citrusos csoda. Persze tudom, hogy ez "műillat", nem zavar, mert egyszerűen jó vele tusolni. A bőrradírozó hatása éppen olyan, mint korábbi társainak, szerintem jó. Olcsó, cuki, ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Mannitol, Propylene Glycol