Balea

Ár:   469 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kesudio, Módosítva: 2016. december 27.

Kiszerelés:
Kategória:   Lábápolók

Eltávolítja a bőrkeményedést. Két különböző felülettel - gyengéd és egyenletes bőrsimítás.

angie91

2018. december 10.

Egyszerű, de nagyszerű. Ár-érték arányban a legjobb saroksimítónak tartom. Durva keményedést, berepedezett sarkat nem fog rendbe tenni, de nem is ez a dolga. Főleg hagyományos pedikűrözés után ajánlom a sima bőr fenntartására, illetve ha valakinek nagyon kevés, felszíni bőrkeményedése van. Vastagabb keményedés esetében nem szedi le a teljes bőrkeményedést,hanem csak elsimítja a felszínét, ezért tűnhet úgy egy-két napig, mintha sikerült volna eltávolítani az egészet. Egyszerű, kézre eső kialakítása van, nem kopik le róla csiszolóbetét és meglepően sokáig bírja, persze ez bőrfüggő is.
Egyébként gyógypedikűrös vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Egyébként gyógypedikűrös vagyok. :)

TheGirl

2018. október 4.

Az én sarkam nem igényel túl sok ápolást. Nekem tökéletesen tette a dolgát ez a sarokreszelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

MormiOrsi

2018. április 23.

JÉZUSOM, EZ EGY CSODA!!! Bocsi a kirohanásért, de úgy lekapta a börkeményedést a sarkamról, mint a huzat!
Előtte próbáltam már a sima sarokreszelőt, beruháztam egy csiszológepbe is 5000-ért, kentem krémmel, ez meg szembejön velem a DM-ben, mért ne alapon kipróbálom és pár perc alatt megszabadít a rusnya sarkaktól.
Használat utána még bekentem egy szintén parszáz forintos krémmel és másnap reggel puha, selymes bőrrel ebredtem, mintha csak profi csinálta volna.
Tényleg bátran ajánlom, egy próbát ennyiért bárkinek megér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Tényleg bátran ajánlom, egy próbát ennyiért bárkinek megér! :)

googles

2018. április 16.

A méregdrága Scholl gép helyett ebbe kell 500 forintot beruházni!!!
Ajánlom meg áztatásos küzdelmek helyett. Szárazon (hangsúlyozom: szárazon) kell lecsiszolgatni a kemenyebb bort. Pedikur helyett a legdurvabb labakat is rendbeteszi.
Nekem pedikuros ajanlotta es oszinten azota nem is kell jarnom :D Ha megyek, csak az elmeny kedveert, de mar nem problema a labam sosem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

A méregdrága Scholl gép helyett ebbe kell 500 forintot beruházni!!!

spavanilly

2018. április 16.

Egyet kell értsék CeCeDrake-val, ugyanez a tapasztalatom.
Ezzel az eszközzel nagyon szépen, sérülésmentesen karban lehet tartani a lábat.
Mivel nekem a sarkam elég problémás terület, én bőrradírral használom, bevizezett lábra.
Iszonyú régóta használom, és semmi baja, nem kopott el a csiszolófelület.
(Nekem a kék verziójú Scholl gép van meg, annyira hatástalan az én lábomra, hogy sajnos elő sem veszem- drága tanulópénz volt...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Egyet kell értsék CeCeDrake-val, ugyanez a tapasztalatom.
Ezzel az eszközzel nagyon szépen, sérülésmentesen karban lehet tartani a lábat.
Iszonyú régóta használom, és semmi baja, nem kopott el a csiszolófelület.

pinkprincess112

2018. február 23.

Nekem van Scholl is meg ez is, de igazából mindkettő kuka, de ez olcsóbb:D
Pedig nincs is kemény sarkam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Nekem van Scholl is meg ez is, de igazából mindkettő kuka, de ez olcsóbb:D
Pedig nincs is kemény sarkam.

CeCeDrake

2017. augusztus 20.

Semmiféle Scholl csiszológép, meg gyémántos fej nem érhet a nyomába! Aki nem hiszi, járjon utána :-D nagy bánatomra előbb vettem scholl gépet tízezerért (igen, menő rózsaszín és nehéz, cserébe semmit nem ér!), mint ahogy ezt megtaláltam volna a dm polcain.
Könnyen tisztítható, olcsó és az eredmény jobb, mint bármilyen másik hasonló terméket használva.
Ráadásul nem tart annyi ideig egy kezelés, mint a bosszantó scholl géppel!
Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Ráadásul nem tart annyi ideig egy kezelés, mint a bosszantó scholl géppel!
Ajánlom

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Véletlen keresgélés során leltem rá. és azóta is az egyik kedvencem! A legjobb ilyen jellegű termék amit valaha használtam. Egy kezelés és újra vállalhatóak a lábak, főleg ha egy jó gazdag krémmel ápolom utána. Könnyű a használata, gyors, kényelmes és fájdalommentes! Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

natasa

2017. augusztus 8.

Praktikus a két különböző felülete. Itt-ott van egy kis keményedés a sarkamnál, illetve feljebb a lábujjaknál. Többször is használtam már, egyre jobb a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Lilium

2017. március 3.

Anno a talpaimon durva bőrkeményedés volt, nagyon vastag és gyakran kirepedezett. A pedikűrösöm elsőre megijedt (egyébként ő ajánlotta ezt a reszelőt), de megnyugtattam, hogy a mi családunkban mindenki ezzel küszködik.. Első sorban neki köszönhetem azt, hogy ilyen szép állapotban vannak a sarkaim, de ha nem használnám ezt rendszeresen + mindenféle krémet valószínűleg még mindig nagy gondban lennék. Korrekt áron van, heti többszörös használat után már istenien puhák a talpacskáim! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.