Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: yera, Módosítva: 2015. május 22.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz

Száraz bőrön alkalmazza. A durva oldallal távolítsa el a bőrkeményedést, majd gyengéden simítsa végig a finomabb oldallal a bőrt.

ZiAn

2016. november 6.

Ár-érték arányban a legjobb. Szeretjük!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

Ár-érték arányban a legjobb. Szeretjük!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Chloeandhercat

2016. november 6.

Több üzletet végig kellett járnom, mire találtam egy darabot, de nagyon megérte! Rendszeres használat mellett nagyon jó állapotban lehet vele tartani a lábakat. 5 csillag :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

boszia

2016. november 5.

Évek óta használom, már a második vagy harmadikat veszem, nagyon szép sarkakat csinál,ára pedig nagyon jó. Tényleg csak ajánlani tudom,a nagyon problémás sarkat is átvarázsolja 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

szanii

2016. augusztus 24.

Mostanában ráfeküdtem a lábápolásra, és a Balea Ureás Lábápolója mellé kerestem egy sarokreszelőt (a habkőt nem igazán kedvelem). 1200 forint körül csaptam le rá (rószaszín, sárga, zöldeskék színben is megtalálható).

Első két használaton vagyok túl és alapdarab lett nálam! Fürdés után szoktam használni, féltem hogy csikizni fogja a talpam de ezzel nem volt gond, hisz a "bőrkeményedést" (nem durva, csak kis mértékű) távolítja el és nem is érzem. Praktikusan kilehet szedni belőle a kis fehér elhalt hámréteget. Nagyon nagyon ajánlom!

UPDATE: Még mindig imádom, kapott egyet-egyet az anyukám és a mamám is :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

UPDATE: Még mindig imádom, kapott egyet-egyet az anyukám és a mamám is :-)

OCsilla

2016. augusztus 15.

Egy Avonos reszelőm van ezen kívül, de a sok jó vélemény hatására beszereztem ezt is. Túl vagyok az első használaton és nagyon elégedett vagyok. Áztatás után gyönyörűen leszedi az elhalt bőrt, a másik fele pedig lesimítja. Minden sarokreszelőnél bevezethetnék ezt a kézre álló kialakítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

madaras

2016. június 17.

A sok pozitiv vélemény hatására vettem meg. Rögtön ki is próbáltam. Hát ez valami nagyon szupi. Nagyon baba talpakat varázsoltam vele.

Update: Le kell hogy vonjak egy csillagot. Valahogy mégsem olyan sima a talpam,mint amilyennek lennie kell. Kenem rendszeresen. Volt egy reggel hogy nem kentem be,és a nap közepére olyan érdesnek éreztem,amit nem tudtam hova tenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 17.

Loona

2016. június 9.

Úgy fél éve használom, nagyon megszerettem. Először kissé meghökkentem azon, hogy sajtreszelőhöz hasonló a kialakítása, de hamar rájöttem, mekkora ötlet, szerintem hatékonyabb is tud lenni így, mint pl. egy habkő (amit pl. sosem használtam szívesen, sok éve nincs is itthon). Kétszer-háromszor használom egy héten, utána a márka sarokbőr repedés elleni krémével kenem be a sarkam, a kettő együtt pedig azóta is folyamatosan jó karban tartja a sarkaimat, amióta csak használom őket, nincsenek éles, száraz, harisnyakilyuggató sarokbőrdarabkák.

Bár a csomagolásán azt írják, hogy száraz bőrőn alkalmazzuk, nekem fürdés után, nedves sarkakon a leghatékonyabb, a fém felület így könnyebben távolítja el a felpuhult, megvastagodott részeket, és így a másik, "csiszolópapír" oldal használata is könnyebb, gusztusosabb, mert míg száraz sarkakon használva ezen az oldalon a felületen megmarad némi "bőrpor", nedvesen ez hurkásodva lejön, könnyen leseperhető.
Nem elhalt részt nem bánt (sem száraz, sem ázott bőrön használva), gyengéd a sarokhoz, de érdemes azért vele óvatosan bánni, mert mégiscsak egy reszelő - volt már, hogy megszaladt, és megreszeltem vele a másik kezemet, amivel a lábamat a helyén tartottam reszelés közben, és bizony nem az a semleges érzés, mint amikor a sarkamon használom.

Érdemes váltogatni a szögeket, azt tapasztaltam, hogy mikor egyik irányba nem jön már le semmi, a szög változtatásával még tovább csiszolgathatunk :D Nekem leginkább 45 fokos szögben használva vált be (utána pedig elforgatva 90 fokkal :) ). A nyele nekem nem annyira áll kézre, azt vettem észre, hogy inkább a csiszolófelületnél fogom meg, de kényelmetlennek így sem mondanám a fogását, csak néha egy-két másdpercig (mire újrapozicionálok) útban van a nyél :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Ragdoll

2016. május 1.

Hamarosan ennek is szezonja lesz :)
Tavaly vettem, nagyon szép munkát végzett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Hamarosan ennek is szezonja lesz :)
Tavaly vettem, nagyon szép munkát végzett

Birkin22

2016. május 1.

Szerintem ez a legjobb sarokreszelő,amit kapni lehet és árban is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Szerintem ez a legjobb sarokreszelő,amit kapni lehet és árban is verhetetlen.

turbolya

2016. április 26.

Hogy az ugyanilyen Scholl-reszelő mellé miért vettem egy ilyet is, nem tudom -- talán azt hittem, hogy jobb...? Nem, nem jobb, továbbra is azt használom, kábé háromszoros (?) lehet az árkülönbség, és a teljesítményben ugyanígy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.