Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: yera, Módosítva: 2015. május 22.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz

Száraz bőrön alkalmazza. A durva oldallal távolítsa el a bőrkeményedést, majd gyengéden simítsa végig a finomabb oldallal a bőrt.

aminaleyla

2016. február 14.

Nagyon-nagyon szeretem! Olyan pihe-puha sarkakat csinál, mint még egy pedikűrös se. Árban és hatásában is verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Strangetoxic

2016. február 7.

Szuper termék! Gyors és hatékony az ára pedig verhetetlen. Örülök, hogy nem vettem drága eszközöket, mindenképpen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

masnis

2015. november 23.

Úgy örültem, amikor megtaláltam rózsaszínben is, hogy azonnal raktam is a kosaramba ezt a kis csodát. Azóta fél év telt el és így már kiforrott véleményt tudok róla alkotni. Ennek és a camea testvaj kombójának köszönhetően sosem volt ilyen puha a lábam, pedig az enyhe lúdtalpamból kifolyólag sajnos nem én vagyok a szép talp-terhelés mintaképe, és ez mind tudjuk, mivel jár: makacs bőrkeményedések. Szépen dolgozik, és mindig elálmélkodom, hogy minimális időráfordítással is mennyi halott bőrt leszed a lábamról.
A használata annak ellenére is megéri, hogy a nagy munkában rendszeresen a kezemből is reszelek egy kicsit. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

mujerconfused

2015. október 21.

Nagyon jó a fogása, szépen leszed mindent mindkét oldala, főleg ha rendszeresen van használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

skyli91

2015. szeptember 17.

Szerintem gyenge, alig szedi a bőrt. A habkő jobban leszedi, pedig azt hittem, hogy egy fém az erősebb. De legalább kényelmes és még nem tört ketté. De ettől kicsit félek, hogy az erős rányomástól ketté fog törni. Szóval annyira nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Baranka9

2015. július 24.

Teljesen elégedett vagyok vele, kényelmes a fogója, és a gumi borítás miatt könnyű megmarkolni, és nem is csúszik (ha esetleg beleizzadnék a munkába :-) ). Áztatás után szoktam használni, a durva reszelő része nagyon szépen leszedi a bőrkeményedéseket, a finom jól elsimítja a bőrt, utána pedig ápoló olajat kenek a lábamra. Először egy kicsit gondolkodóba ejtett az ára, de teljesen megéri. (pláne, hogy, sokkal szívesebben használom, mint korábban a habkövet, és láss csodát: jóval puhább a talpam, mint korábban! :-) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

kissdorina

2015. július 22.

Én sajnos nem dobtam hanyatt tőle magam. Mintha simogatnám. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Én sajnos nem dobtam hanyatt tőle magam. Mintha simogatnám. :(

Mariann88

2015. július 21.

Ez a termék amit egyszerűen imádok. Sok probléma volt a lábammal, hajlamos vagyok bőrkeményedésre, vannak csontkinövéseim is, szokott lenni vízhólyag is a lábamon sajnos, emiatt eddig rendszeresen jártam pedikűröshöz, de nem régen megfigyeltem hogy ő mivel dolgozik és annak, valamint az itteni vélemények hatására vettem meg ezt a sarokreszelőt. A fém oldalát nem használom, mivel olyanom már van, de a másik oldala valami csoda. Soha, de soha nem volt még ilyen puha a lábam, eltávolít minden bőrkeményedést fájdalommentesen, és utána olyan puha a lábam még a legkritikusabb részen, hogy az valami csoda. Én szárazon szoktam használni, két naponta, utána jó alaposan bekrémezem és nagyon puhák lesznek a lábaim. Nagyon ajánlom ezt a terméket, és az ára is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

doramora

2015. július 19.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat; könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, szinte 100%-osan teljesít. Nagyon jó vétel volt, hálás vagyok, hogy nem dőltem be a Scholl nevetségesen drága sarok reszelőjének. Spóroltam 10.000 Ft-ot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Melda

2015. július 3.

Olvasgatva, mennyien dicsérik a Krémmánián, beszereztem nyárra egyet. Tetszik a nyelének az enyhén hajlított kialakítása, emiatt könnyen odaférek vele a sarkok, vagy a lábujjak széléhez is. A reszelő része egy kicsit durva, de jól dolgozik, leszedi a bőrkeményedéseket a sarkaimról. Azután a másik felével simára csiszolom. Ár-érték aránya is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 3.