Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: yera, Módosítva: 2015. május 22.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz

Száraz bőrön alkalmazza. A durva oldallal távolítsa el a bőrkeményedést, majd gyengéden simítsa végig a finomabb oldallal a bőrt.

blackspot

2015. június 30.

Az itteni vélemények alapján vásároltam, és nem ért csalódás! Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

mano

2015. június 25.

Teszi a dolgát és jobb, mint az átlag sarokreszelők, de azért ezzel is vakargatnom kell a talpam egy darabig, mire lehámozom a fölös bőrréteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Drusee

2015. június 5.

A sima baleás reszelőket használom évek óta, de pont akartam venni és megakadt ezen a szemem. Nem sok reményt fűztem hozzá, mert volt már több fémes fajtám is és egyik sem vált be. De ez... teljesen fel vagyok villanyozva. Évek óta nem volt ennyire puha a surranóm és minimális energiámba kerül ( hozzáteszem újabban rendesen kenem, nincs sumákolás). Nagyon szuper a formája is, pont úgy hajlik a másik fele is ahogy nekem kényelmes. Masszív kialakítású, legalább nem kell félnem, hogy eltöröm. Egy pöttyni hibája van csak: reszelés után nem lesz teljesen sima a bőrfelület, de ezt a régi fajtával megoldom. Nem vonok érte pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

nikolett

2015. június 3.

1000 Ft körül volt (én amúgy 500-ra számítottam, de mindegy, rosszul emlékeztem). Hát, jó erős, viszont elsőre nem sikerült 100%-ot elérnem vele. A hadművelet után nagyon szöszös(vagy milyen) lett a lábam, de ez természetes, tudom. Lereszeltem vele a lábujjamról is a bőrt, inkább ott tapasztaltam ezt. Szívesebben eljárnék pedikűröshöz, nekem erre nagyon rá kell szánnom magam, hogy megcsináljam. :D
Mindenesetre ötös, nem ő tehet róla, hogy a habkő eddig kevés volt és elhanyagoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Heloise

2015. június 1.

Megéri az árát, főleg úgy hogy ebben a márkában van egy fele ennyibe kerülő, olcsóbb változata is, ami tényleg semmit sem ér. Még szerencse hogy inkább erre ruháztam be, mert az olcsóbbat most dobhattam volna a kukába. Nagyon praktikus hogy két oldala van, és a lereszelt, durva egyenetlenségeket jól le lehet vele simítani. Még a párom is felfigyelt rá, kipróbálta és azt mondta, hogy mostantól ő is akar ilyet használni. :) Így terjed a Krémmánia!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 1.

Tvylvis

2015. május 29.

A Balea kínálatában vannak kincsek. Na, ez egyértelműen oda tartozik. Nagyon hatékonyan távolítja el a bőrkeményedést, a száraz részeket a lábról. Előtte mindenképpen ajánlott a lábáztatás, így a megszáradt bőrön csodákat művel (férj esetében zuhanyzás után is jól működik, nem híve a lábáztatásnak, az már túl csajos :-)). Nem igazán lehet sérülést okozni vele, jóval biztonságosabb avatatlan kézben, mint egy penge. Strapabíró, olcsó. Egyébként régebben a Scholl hasonló termékét használtuk, de férjuram sikeresen derékbe törte a karrierjét (nem volt elég hatékony, nem reszelt eléggé). Ez az ár töredékéért sokkal jobb hatást nyújt. Ajánlom mindenkinek, éljenek az ápolt tappancsok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

zsófi84

2015. május 27.

A lábápolós poszt hatására vettem meg, és nem bántam meg. Egyszerű használni, nem is kell nagyon rányomnyi, tényleg simává teszi a bőrt. Helló bőrgyalu, jó volt együtt (nem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

marcsi11226

2015. május 24.

Nagyon puha lett a használata után a bőröm! Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Nagyon puha lett a használata után a bőröm! Csak ajánlani tudom! :)

clara12

2015. május 23.

Tényleg szuper csak jókat lehet róla mondani és még olcsó is :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Tényleg szuper csak jókat lehet róla mondani és még olcsó is :))

Csilluska

2015. április 13.

Ó, te jó ég!!! Miért nem hallottam már korábban erről a termékről??? Rengeteg időt és bosszúságot megspóroltam volna magamnak. Ez valami hihetetlenül szuper! Azt hittem, az én extrán száraz, bőrkeményedéses sarkaimon már semmi sem segít, de ez valami csoda! Még csak egyszer használtam, ma reggel, de ilyen pihe-puha sarkam utoljára szerintem csak babakoromban volt! Elnézést, de csak áradozni tudok róla, próbáljátok ki, és majd meglátjátok ti is! Imádom, ha lehetne, 100 csillagot adnék neki, minden pénzt megér! :) Már dobom is ki a régi sarokreszelőmet, mert az ehhez képest semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.