Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: yera, Módosítva: 2015. május 22.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz

Száraz bőrön alkalmazza. A durva oldallal távolítsa el a bőrkeményedést, majd gyengéden simítsa végig a finomabb oldallal a bőrt.

ava

2015. február 18.

A legjobb sarokreszelő,hihetetlen,hogy végre hozzá lehet egy ilyen termékhez jutni,jobb eredményt érek el vele mint amit a pedikűrösnél kapok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 18.

emci91

2014. december 1.

Nagyon jól rendbe tudom hozni vele a sarkam. Imádom, hogy nem kell órákat eltöltenem a lábam helyrehozásával, mert olyan gyorsan és szépen le tudom a segítségével szedni a fölösleges bőrréteget :) Egyszerűen elengedhetetlen egy bőrkeményedéses talpú embernek ez az eszköz. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

Bajbus

2014. november 20.

Tényleg jó kis cucc, viszi a bőrt rendesen! ;) persze egy alkalommal mindent nem tudtam leszedeni, de rendszeres használattal tutira jó lesz! Sokkal jobban használható mint a Scholl bőrgyalu. Jó áron is volt, a habkő pedig valóban semmire nem jó ehhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Csirip74

2014. szeptember 7.

Évek óta megvan, nagyon jól funkcionál. Tökéletes minőségű és strapabíró. Nincs ennél jobb sarokreszelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Xéni

2014. augusztus 6.

Hat ez valoban a legszupibb sarokreszelo, imadom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Hat ez valoban a legszupibb sarokreszelo, imadom. :)

Rencsike02

2014. július 14.

Nagyon jó ez a sarokreszelő!Fele annyiba kerül mint a régi reszelőm(scholl),és ez még ráadásul jobb is.Tényleg olyan mint egy sajtreszelő.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

bikkmakk

2014. június 16.

Nagyon jó! Ehhez képest a habkő semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 16.

Nagyon jó! Ehhez képest a habkő semmit nem ér.

monike

2014. június 3.

Ez a világ legjobb sarokreszelője! Megéri az árát, másnak is ajánlom!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 3.

Ez a világ legjobb sarokreszelője! Megéri az árát, másnak is ajánlom!:-)

Tuntilla

2014. március 25.

Ma vettem egyet, mert blogban olvastam, hogy minnél kevesebbet foglalkozunk a lábbal annál szebb lesz. Elsősorban a párom extra bőrkeményedésére vettem. Egy blogban olvastam, hogy kiázott, de szárazra törölt lábon kell használni. Kipróbáltuk és úgy vitte a keményedést, mint a sajtot a sajtreszelő!!!! Szóval ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

timea_fekete

2013. július 5.

Nekem már 5 éve megvan és még azóta is tökéletesen funkcionál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Nekem már 5 éve megvan és még azóta is tökéletesen funkcionál :)