Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db kapszula   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brunettee, Módosítva: 2020. január 15.

Kiszerelés:   7 db kapszula
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A vitalizáló-ápoló koncentrátum C- és E-vitaminnal valódi szépségkoktél az arcbőrnek. A ragyogást biztosító, narancsolajat tartalmazó formula hidratáló és bizonyíthatóan antioxidatív hatású. Lágy textúrával és kényeztető, frissítő citrusos illattal.

Candy21

2020. augusztus 19.

Kellemes használni valamennyire hidratál selymes érzetet hagy a bőrön kicsit feltölti csodát nem tesz. Már többször újra vettem mert nem rossz az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

pannaa

2020. július 31.

Államvizsga felkészülés alatt botrányos állapotba került az arcom a stressz miatt, és attól, hogy tanulás alatt folyamatosan nyúlkáltam az arcomhoz, kapartam azt.
2-3 nap alatt látványos javulást hozott, segített eltüntetni a hegeket, sebeket egy bizonyos mértékig.
Hirtelen tűzoltásnak nagyon jó, vagy négyszer újra vettem, most pedig a G&G C-glowját használom, ár-èrtèk arányban az jobban megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

PrincessBell

2020. július 19.

Gumiszerű ampullában van kb. egész arcra és nyakra elegendő narancsos illatú, narancssárga folyékony anyag. Letekerni nem tudtam, csak nyúlt és nyúlt (úgy látszik még gyúrnom kell), nekem le kellett vágni ollóval a tetejét.
Hatása se nem rossz, se nem jó. Olajos érzetet kelt, amikor felviszi az ember, de ez eltűnik pár "arc simi" után. Hagy egy szilikonos, selymes réteget az arcon, "pihe-puha" érzést keltve. Nem csinált rosszat, nem csinált semmit se nagyon, de kellemes volt a használata így nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

detti23

2020. július 12.

Egynek elmegy. Nagyon selymes, nagyon lágy, nekem talán kissé olajosabbá teszi a bőröm, de azért nem zavaróan. Láthatóan egységesebb bőrképet eredményez használat után. Az illata citrusos, cukorkás, hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

vikkike

2020. június 14.

Nem támasztottam nagy elvárásokat felé, emiatt tényleg abszolút pozitív véleményt tudok csak mondani: a bőröm egy hetes kúra után nagyon puha és sokkal élettelibb lett. Az illata szerintem kellemes, kicsit a citromos cukorkára emlékeztető, először kicsit olajos érzetű, de nagyon hamar beszívódik, utána pedig egészen selymes érzetet ad (még ha ez a szilikonnak is köszönhető csak). Havonta, kéthavonta egy kúrának tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. június 4.

Nagyon szépen egységesítette az arcomat. Mattította, illetve sima lett❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 4.

Nagyon szépen egységesítette az arcomat. Mattította, illetve sima lett❤️

RonjaR

2020. június 1.

Május közepén próbáltam ki először, mert valamilyen C-vitaminos terméket kerestem a bőrömre. (Aktuálisan épp nincs konkrét panaszom, inkább csak megelőzés céljából szerettem volna kipróbálni a C-vitamint, mert nagyon jókat olvastam róla.)
Egy hétig minden reggel elhasználtam egy ampullát. Könnyen beszívódik, kellemes használni, nem okozott irritációt. Első pár nap nem láttam semmilyen hatást, a hét végére viszont igen. Nem csodaszer, nem tölt fel minden ráncot és simít ki minden egyenetlenséget, de valahogy mégis üdébbnek hatott az arcom. Pár napja kezdtem a második "kúrát", viszont most esténként használom, lefekvés előtt. Biztosan újra fogom venni máskor is, mert elégedett vagyok vele, és néhány hetente nem árt egy kis vitaminkoktél. :)
Nekem amúgy egyáltalán nem tűnt soknak az adag, sőt, ha picit több lett volna, a nyakamra is jutott volna. Az illata enyhén narancsos, és szerencsére gyorsan elillan. Az ampulla végét le is lehet csavarni, de szerintem könnyebb adagolni, ha inkább levágja az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

xXxFruxXx

2020. május 3.

Egyszerűen fantasztikus! Felváltva szoktam használni a hidratálós kapszulával esténként és valami csoda lesz másnapra a bőröm. Szilikonos az állaga, viszont nagyon hamar beszívódik. Egyetlen egy negatívuma van mindkettőnek, egy kapszulányi adag nekem sok. Sőt még azt is meg merem kockáztatni, hogy kettő alkalomra is elég lenne egy kapszula. De ezért nem jár pontlevonás, mert a hatását nem befolyásolja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Gica81

2020. április 30.

Már rég szerettem volna kipróbálni egy ilyen kapszulás szérumot. Legutóbbi DM-es bevásárlásom során teljesen véletlenül találtam rá. Mivel az ára is kedvező volt így vettem magamnak. Nagyon tetszik a hatása. Egyszerűen szuper. Az én zsírosodásra hajlamos bőrömet nagyon puhává és üdévé tette, az illatát én egész nap érzem az orromban. Az olajos állaga felkenés után teljesen észrevétlenül felszívódik. Összességében szerintem megérte, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

JVica98

2020. április 23.

Alapvetően nem ezt szerettem volna megvenni, hanem a pipettás verzióját, de azt sajnos nem találtam, így hát erre esett a választásom. Az arcbőröm mostanában elég jó állapotban van, de itt-ott előfordul egy-egy heg, vagy pirosabb folt, amire kíváncsi voltam, milyen lesz.
És azt kell, hogy mondjam, nagyon örülök, hogy kipróbáltam, mert nem tudom miért, de az arcomon a kisebb hegek, foltok stb. hát szerintem előfordult, hogy 2 hétig ott voltak, mire begyógyultak, és aztán elkezdtem ezt használni, (reggelente egyet, ugye 1 héten keresztül) és basszus kevesebb, mint 1 hét alatt, begyógyultak 😁😀 halványította a foltokat, a hegek szépen eltűntek, szóval elégedett vagyok 🤗 nem mondom, hogy nem fogom keresni a pipettásat, és azt is kipróbálni, de legalább tudom, hogy ha romlik a bőröm állapota, ehhez fogok nyúlni 🙃😊
Az illata is nagyon kellemesen narancsos, bár nem érezni sokáig, az állaga eléggé olajos, de 1-2 beszívja a bőröm
Tehát én ajánlom azoknak, akik hasonló problémával küszködnek 🙃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Tehát én ajánlom azoknak, akik hasonló problémával küszködnek 🙃

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Felületi hártya képző anyag.

Squalane eo 1 0

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.