Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Izgalmas, friss illatú tusfürdő.

Dhewilgirl

2014. november 22.

Nagyon jó illata van, még őszre is maradt, és "nyár-hangulata" lesz tőle az embernek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Jutka1989

2014. november 21.

Nagyon jó illata van, felvidít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Nagyon jó illata van, felvidít.

pandus

2014. november 19.

Még csak pár alkalommal használtam, de nekem nem habzott eléggé és az a mesés illata se érződik túl sokáig. Az ára nagyon kedvező, valószínűleg fogok még venni ebből is és más illatból is, pót-tusfürdőnek teljesen megfelel.

Update: én is észrevettem, hogy szárít, sajna ezért nálam csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Update: én is észrevettem, hogy szárít, sajna ezért nálam csak 3 csillag.

vatsafi

2014. november 19.

Szuperfincsi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

Szuperfincsi

laracrof

2014. november 18.

Ennek a baleás tusfürdőnek a legjobb az illata. Nagyon gazdaságos is emelett, tehát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 18.

MikesneBetti

2014. október 13.

Minőségileg nem a legjobb, gyorsan fogy és elég híg, de az illata kárpótol mindenért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

pomme

2014. október 13.

Fantasztikus illata van! Be is raktároztam belőle, hogy télen is felvidítson az illata. Nem szárít, olcsó, igazából egy tusfürdőnek sokkal többet nem kell tudnia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

anibaby1992

2014. október 13.

Isteni az illata, csak egy idő után észrevettem, hogy kiszárította a bőrömet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Zsu_1985

2014. szeptember 26.

Csak ismételni tudom magam: "Nem életem legjobb tusfürdője,nem ez habzott a legjobban,és nem ez a legkrémesebb,mégis azért adnék neki maximális pontot,mert olyan nevetséges áron lehet megvásárolni,és ahhoz képest,annyira rendben van,az illata is jó,az állaga is, hogy sok márkásabb tusfürdőt leköröz..én már hónapok óta ezt használom az ára miatt,mert tényleg nagyon jó ár érték arányban..egy nagyon jó minőséget kap az ember vele olcsón..ez ritka."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Csoffi

2014. szeptember 25.

Frenetikus illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Frenetikus illata van.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.