Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Izgalmas, friss illatú tusfürdő.

zsoxcore

2014. augusztus 29.

Szokásos Balea minőség, szuper ár-érték arány, nagyon finom, friss, nyárias illat. Nem allergizál, nem szárít. Mindent tud, amit egy tusfürdőtől elvárok! 5* a nyárias illat miatt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Nera

2014. augusztus 5.

Egy ideje leginkább Balea tusfürdőt használok és szeretem őket. Ebből a kiadásból ez volt az első amit megvettem és imádom, tegnap fogyott el és valószínű újra vásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Nussh

2014. július 26.

Egyszer már "befürödtem" egy baleás tusival, mert nagyon kiszárította a bőrömet, és mivel amúgy sem vagyok rendszeres DM-be járó, eddig nem is próbálkoztam újra a termékcsaláddal. Múltkor azonban a ~260 Ft-os árnak, a jó illatnak, és a vidám csomagolásnak nem tudtam ellenállni. És nagyon jól jártam :) Ez már nem szárít, jól tisztít, és noha folyós egy kicsit, nagyon szeretem. Engem még az sem zavar, hogy nemigen marad meg az illata a fürdés utána, mert merőben eltér a testápolómétól, és ha keverednének, az már túl sok lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Dius1991

2014. július 20.

Elégedett vagyok vele, számomra nagyon jó választás volt. Friss, kellemes illata van, jól habzik, bár több kell belőle, mint más tusfürdőkből, de az ára miatt ezt nem rónám fel neki. Nekem megfelel, így mehet az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

anitaanett

2014. július 17.

A dinnyés Balea tusfürdő jobban bejött, de ezt is nagyon szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

A dinnyés Balea tusfürdő jobban bejött, de ezt is nagyon szerettem.

viktoriacsoke

2014. július 16.

Talán a három közül neki van a legtermészetesebb illata, nagyon kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

Talán a három közül neki van a legtermészetesebb illata, nagyon kellemes

cicatapmancs

2014. július 16.

Narancsos-citromos gumicukorra emlékeztet. A három közül az illata ennek tetszik a legjobban, viszont tartósságra a dinnyés a legjobb. Kötelezően be kell még szereznem belőle ha találok, mert beleszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Happiness28

2014. július 14.

Egy dm-es akció miatt vettem meg , finom az illata , frissítő ,de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 14.

redli.alma

2014. július 12.

Szerintem is ananászos illata,de nem a tömény fajtából.Könnyen habzik,tartós az illata,nem szárít,mivel limitált ezért betárazok belőle.Mindenkinek ajánlom!!!:) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 12.

PiciBia

2014. július 11.

Nekem inkább az ananász jut az illatáról eszembe, de legyen az végülis bármi, nagyon jó! :) A nagy melegben igazi megváltás letusolni vele, utána pedig egészen sokáig érzem magamon az illatát :) Nagyon megéri! :) Már csak a mangóshoz kell némi szerencse, eddig még minden alkalommal üresen találtam a polcot a dm-ben :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.