Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Izgalmas, friss illatú tusfürdő.

treszkaiszilvia1

2014. július 6.

Beleszerettem a DM-ben.Mennyei illata van. 2 nap után kiszárította a bőröm,az ekcémám is előjött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 6.

pinkyke388

2014. július 5.

A sok híresztelés után, úgy gondoltam, elérkezett az ideje, hogy végre én is beszerezzek egyet a Balea új tusfürdői közül. A dobozkája vidám, színes, nekem nagyon tetszik.
Illatra sokkal jobban bejön, mint dinnyés társa (sajnos a mangósból nem volt, így azt nem tudtam megszagolni). Rendkívül kellemes, nyári illat, azt hiszem, talán a legjobban az ananászhoz tudnám hasonlítani. Híg állaga van, semmiképp nem sorolható a tömény tusfürdők közé. Hidratálni, nem hidratál, de szárítani, se szárít. Sajnos mennyei illata tusolás után hamar elillan, de emiatt nem vonok le csillagot.
Nyárra mindenképp szuper tusi, sajnálom, hogy limitált. Tessék rohanni a boltba és megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 5.

im

2014. július 1.

finom, de sajnos nem túl tartós illat. nyárra szeretem azért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

finom, de sajnos nem túl tartós illat. nyárra szeretem azért.

kincs121

2014. június 30.

Többet is végig szaglásztam az üzletben, végül ez mellett döntöttem, de nem bántam meg. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

niki33

2014. június 30.

Nagyon kellemes nyári illatot idéző tusfürdő, most próbáltam ki először, és beleszerettem:-)) Az ára is pazar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

kawa.kriszta

2014. június 28.

Nyár, nyár, nyár! Az illatát imádom, ami sajnos nem tartós. Nem szárít! Az illata és az ára miatt megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

WGR

2014. június 23.

Nagyon jó illata van, imádom! Ár/érték arányban is tökéletes. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Nagyon jó illata van, imádom! Ár/érték arányban is tökéletes. Nem szárít.

edibaba

2014. június 23.

Sajnos vissza kellett jönnöm elmarasztalni picit. A bőrömet két hét alatt olyan szinten kiszárította, hogy kénytelen voltam leállni róla. Annyira sajnálom, pedig már készültem bespájzolni belőle. :(

Imádom a szuperfincsi, könnyed, citrusos, nyári illatát és összességében is nagyon tetszik!Nem szárít, jó az állaga is, igazi felfrissülés ad, a fürdőszoba és a bőröm is sokáig illatozik tőle. Karambola gyümölcsöt még sosem ettem, de a tusfürdő alapján egy lédús, édes-savanykás gyüminek képzelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.

Kátya90

2014. június 23.

Nagyon megnyerő az illata,és mint mindegyik más tusijuk, verhetetlen illat, verhetetlen ár. Nem hittem el, hogy lehet manapság 269.- ért tusfürdőt venni, amit szívesen kenek magamra. Egyből jobb kedvem lesz fürdés közben, párommal kimondottan élvezzük a különböző illatok tesztelését. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 23.

cákk

2014. június 21.

Nem igazán vagyok ananász párti, bár tudom, ez nem ananászos, de szerintem nagyon hasonlít rá:D Viszont ennek ellenére megkedveltem, ugyanolyan jó, mint a többi baleas tusi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.