Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Izgalmas, friss illatú tusfürdő.

Nymeria94

2014. június 19.

A dinnyés testvérének a sikerén felbuzdulva, gondoltam, hogy kipróbálom őt is, nem árt a változatosság. Benne sem kellett csalódnom, hihetetlenül finom citrusos illata van, könnyed nem tolakodó, már szagolgatni is felfrissülést jelent egy kánikulai napot követően. Ezenfelül nagyon jól habzik, tisztít, az ára pedig, ahhoz képest, hogy milyen jó minőségű termék kiváló. Illetve szárítani sem szárít és az illata bőrről ugyan hamar elillan, de nem is parfümöt akartam vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Adrien92

2014. június 17.

A DM-es akció keretén belül vásároltam. Az illata nagyon jó. Igazi nyári, frissítő, vidám, hűsítő illat. Jól tisztít, nem szárítja ki a bőrt. Imádom! :) 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

sunbazsi

2014. június 10.

Könnyed, friss, nyári....IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 10.

Könnyed, friss, nyári....IMÁDOM!

Erika80

2014. június 9.

Csúcsszuper illat!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

Csúcsszuper illat!! :)

erika81

2014. június 8.

Annyian dicsértétek ezt a tusfürdőt, hogy gondoltam egy próbát 300 Ft-ért megér. Valami isteni az illata! Elég száraz a bőröm, de ilyen melegben nem veszem észre hogy szárítaná. Egy héttel később voltam ismét dm-ben és láttam hogy 2+1 akció van. Ugyan van még itthon 1-2 tusfürdő, de mivel limitált és 600 Ft-ért lehet 3-at venni, úgy voltam vele nem hagyom ki! Viszont ebből a verzióból nem volt 1 db sem!!! Pár percig nézelődtem, szagolgattam a többit. Szerencsére elkaptam egy eladót, aki hátulról hozott ki vagy 10 db-ot! 2-re egyből lecsaptam és vettem még egy after sun-t is, de az még nem volt tesztelve. Én fürdés után is érzem magamon az illatát. Ez nem parfümös tusfürdő! Nem akarok megbántan senkit de aki órákig akarja érezni az illatát, az szerintem inkább vegyen azt. Nekem ez az illat bőven megfelel, főleg ennyi pénzért! 5 csillag! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 8.

incifinci28

2014. június 4.

szokásos balea minőség, jó ár és az illata... úúúú ez az illat.... hát felzabálnám!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

katica131

2014. június 3.

ISTENI illata van, imádom :)))) nyáron nálam tuti befutó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

ISTENI illata van, imádom :)))) nyáron nálam tuti befutó! :)

buzsub

2014. június 2.

ennek van a legbüdösebb szaga amit valaha is éreztem. megvettem, mert más nem volt, de nem szívesen használom. szárítja a bőrömet is, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 2.

nagyszandi94

2014. június 2.

Tényleg egy igazi nyári illat, egzotikus, nagyon szeretem. csak azt sajnálom, hogy nem marad meg a bőrön.. szerintem totál Schweppes citrus fusion illata van, egyszerre ez ugrott be .. szóval "meglehet kóstolni" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

piskótatészta

2014. június 1.

A csomagolása miatt figyeltem fel rá és dinnyés testvérére. Mindkettő illata nagyon szuper,igazi nyári hangulatot idéznek. Az ára pedig egy vicc...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.