Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Izgalmas, friss illatú tusfürdő.

Serafina

2014. április 20.

Mesés az illata (bár sokáig nem tart), inkább tavaszi-nyári, de én nagyon megszerettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

absinth

2014. április 18.

Egész jól habzik, isteni az illata és nem szárítja a bőrömet. Mondjuk nem is hidratálja, de ezt 270 Ft-ért nem is vártam. Az illat zuhanyzás után szinte rögtön elillan, amit nem is bánok, mert nem szeretem ha keveredik rajtam a parfüm/krém/tusfürdő illata. Nem ez a kedvenc illatom, a mangós jobb volt, ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

szeliger

2014. április 17.

Az árához képest jó kis tusfürdő ez. Tetszik a design, jól mutatnak a színek a flakonon. Friss, vidám az illat, még akkor is, ha nekem nagyon szintetikus, műanyagszag. A bőrt sem bántja, jó érzés vele fürdeni, igazi nyári hangulatot idéz. Csodaszernek nem csodaszer, de nem fogom elrontani a helyzését, a drogeriás kategóriában megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

Milne

2014. április 16.

A dm-ben szaglászva beleszerettem az illatába, annyira jó és annyira nyárias. :) Pedig nem vagyok oda ezekért az erős gyümölcsös illatokért, de ez szuper, szívesen meg is kóstolnám. :D Nem szárít, olcsó, mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

clau1708

2014. április 15.

Jol habzik, nem szarit es az illata valami szuperjo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Jol habzik, nem szarit es az illata valami szuperjo :)

nagy.nikike

2014. április 12.

Cuki csomagolás, finom gyümis illat. Jól habzik, nem szárít. Nagy mennyiség kedvező áron. Hát kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

*harley_quinn*

2014. április 8.

Isteni nyárias illata van :) Nem is tusfürdőért mentem de úgy tetszett a vidám csomagolása,hogy nem hagyhattam ott.Megérte elhozni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Eremiana

2014. április 7.

Imádom :) Eredetileg a dinnyés illatút akartam megvenni, de egy DM-ben sem találtam már (vagy még). Helyette ezt vettem meg, de nem bántam. Nagyon szuper nyári ananászos illata van, élmény vele fürödni :) Szerintem hasonlít a tavalyi zöld csomagolású Hawaii Pineapple-re, de annak nekem túl mű volt az illata, ez sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Nicu

2014. április 6.

Nagyon jó illata van, nem szárít, én is csak dicsérni tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Nagyon jó illata van, nem szárít, én is csak dicsérni tudom :)

Shennny

2014. április 2.

Imádom! Édes, fincsi, jólhabzik! Igazi nyári illat! Nem irritálja vagy szárítja a hámlásra erősenhajlamos bőröm:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.