Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Izgalmas, friss illatú tusfürdő.

sabrirory

2014. március 26.

Ma reggel lecsaptam rá, ha már a dinnyés elfogyott a boltból. Nagyon isteni illata van, lehet fürdés helyett inkább megeszem ( viccelek:D). Nagyon imádom a csillaggyümis dolgokat, tehát már alig várom h pancsolhassak vele! Megelőlegezett ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Szaszmancs

2014. március 22.

Mindig felcsillan a szemem az új Balea tusik láttán, rögtön le is csaptam mindkettőre. Volt egy kis deja vum az első szippantáskor, de hamar rájöttem, hogy a tavalyi ananászos illatát érzem ebben. Nem bánom, mert az is szuper volt, de most a két új illat közül a görögdinnyés jobban megfogott. Ennek ellenére egy rossz szavam sincs, örömmel használom ezt is. Szokásos Balea minőség, szokásos nevetséges áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

ágica

2014. március 22.

Imádom, erősebb az illata mint a legtöbb tusinak, de nagyon kellemes, engem nagyon feldob, igazi nyári vidám, bolondos illat:-D
Ráadásul olcsó, most még akciós is, ennél nagyobb elvárásaim nincsenek:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Ráadásul olcsó, most még akciós is, ennél nagyobb elvárásaim nincsenek:-D

black_cico

2014. március 22.

nem írok litániát, mert a tudás ugyanaz, mint a dinnyés verziónál, habár ennek mintha, de lehet csak én látom így, de az állaga jobb.
lényeg, hogy ez is SZERELEM :) első szaglásra nem voltam oda az üzletben, de aztán mégis beszereztem és egyre jobban tetszett ahogy nyitogattam és most már úgy látom az első zuhi után, hogy Isteni ez az illat és nem mű, meg kell mondjam jobban tetszik, mint a dinnyés, az a végére kicsit már gelly lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

ludmilla

2014. március 12.

Olyan ananászos illat, nagyon fini. Hamar elkapkodták őket a boltban, az utolsót hoztam el :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Malachite

2014. március 9.

M ikor felpattintom a flakont kiárad belőle a nyár, az édes szörpök, a hűs gyümölcslevek hihetetlenül finom illata...ez az illat....a Balea háza táján nagyon belehúztak a kémikusok, állandóan emlékeztetnem kell magamat, hogy nem ehető!!! Enyhén ananászra emlékeztet, de annál valahogy savasabb, nem olyan édes, mégis összefut az ember szájában a nyál.... szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.