Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A gazdagon hidratáló formula borotválkozás közben kényezteti, és nyugtatja bőrét, melytől puha és sima lesz. Kókusz illattal.

agiv

2015. május 26.

isteni illata van,tökjó a kék színe de tudnék élni nélküle :-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

isteni illata van,tökjó a kék színe de tudnék élni nélküle :-D

mimikehh

2015. május 13.

Imádtam!!! Az illata, a színe, tökéletes! És nem mellesleg nekem nagyon tartós volt az illata, pedig nem ez a fő szempont egy borotvagélnél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 13.

albertinablogg

2015. április 24.

A színe különösen tetszik, hogy hupikék. Az illata nekem nagyon tetszett. Kellően csúszik vele a borotva, bár tény, hogy kicsit sok kell belőle, mert nem igazán tapad meg a nagyon vizes bőrön. Inkább csak enyhén nyirkosítva érdemes alkalmazni, akkor viszont szuper. Tőlem négy csillagot kap. Az árát mindenképpen megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Tuszy

2015. április 17.

Én szeretem, az illata is jó, szeretek vele borotválkozni :) Az állaga pedig tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 17.

illusia

2015. március 29.

Számomra ez a kedvenc Baleás borotvagél, az illatát imádom, öröm vele borotválkozni. :D De kicsit gyorsabban fogy mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

kvitta.girl

2015. március 13.

Előtte Gilette arany színű tubusos eléég drága borotvahabját használtam, aminek már untam az illatanyagmentes de még is tipikus borotvahab szagát, a túlzott habzását így eléggé örültem hogy elfogyott és már vártam az illatterápiát a fürdőbe mikor ez landolt a kosaramba. És igen illata nagyon finom kókuszos, nem igazi kókusz olyan kókuszszirup illat de finom, lehet több kell belőle mint a konkurenciából de jobb is ott úgy néztem ki néha mint egy hóember annyira megszaladt, ezt könnyű adagolni és puha,viszketésmentes lesz tőle a vádlim aminek nagyon örülök. Az meg hogy nem oldódik fel a vízbe nem is értem, egyik ilyen se oldódik fel, alapból szőrtelenítés után kipucolom magam után a kádat tehát ez se probléma. Színe meg detto olyan mint a 2 ezres gilettenek tehát ezt a kritikát se értem. Összeségében jó illat,puha bőr, könnyű borotválkozás elérhető áron. Legközelebb is balea borotvahabot fogok venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Kiscsillag5

2015. március 2.

Nincs mit szépíteni. Ez valami hihetetlenül fos. Ritkán dobok ki dolgokat, de ez most repült a kukába. Rossz állagú, undorító színű, és rettentően műszagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

2015. február 20.

Szeretem a Balea borotvagéljeit, ebből is volt egy flakonom, szerettem, teljesen jó volt, nem irritált, sokáig elég volt és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

nettike

2015. január 3.

Finom kókuszillata ,van halványkék színe rendkívül megkönnyíti a borotválkozást.!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

zsazsa

2014. augusztus 16.

Jó az illata, jól is használható, de elég gyorsan fogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Jó az illata, jól is használható, de elég gyorsan fogy...

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.