Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cssillla, Módosítva: 2012. november 29.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Pórustisztító tapasz orr, homlok, és áll környékére.

Kiszerelés: 6db

Zildinyo

2019. február 25.

Borzalmas. Pedig annyira szerettem volna, ha működik. Ragadós marad utána az orrom, kiszedni viszont tényleg semmit sem szed ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Banszky

2018. november 4.

Semmire nem jó. Nemcsak,hogy nem szedi ki a mitesszereket de fehér ragacsos réteget hagy maga után amit nehéz lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

beautyfanrb

2018. augusztus 19.

Teljesen pénzkidobásnak érzem. Többször neki futottam én is, de teszteltem a páromon is és még a barátnőmet is rávettem,hogy próbálja ki: azonkívül, hogy a procedúra után ragacsos volt az orrunk, semmit sem csinált. Inkább elmegyek egy jó kozmetikushoz, ha máskor pórustisztítást szeretnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Nocik98

2018. július 21.

Nagyon imádom ezt a terméket, már rengetegszer újravettem. Az itt kommentelőkkel ellenben nekem igen sok “cuccot” kiszed az orromból és kb 2-3 hetente használom. Imádom és újra is fogom mindig venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

lilimili

2018. június 7.

Nem er semmit. Becsapos, mert tenyleg latod az eredmenyt a lehuzott tapaszon, de az nem mas, mint szor!! (Vagyis inkabb pihek) a mitesszerekkel semmi nem tortenik. Szoros orru ferfiaknak ajanlom, amugy most ugyolyan mittesszeres az orrom, de legalabb fajt lehuzni es most idegesitoen viszket. No thanks

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

timike83

2017. január 29.

Többszöri és különféle próbálkozás után sem ragadt meg az orromon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 29.

Többszöri és különféle próbálkozás után sem ragadt meg az orromon.

orik

2016. október 29.

Nálam egyáltalán nem működtek ezek a tapaszok. Igaz, nincsenek látványosan eltömődött pórusaim, de a semminél azért nagyobb hatékonyságra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

orafka

2016. június 7.

tesómnak nagyon bejött a régen eltömödött pórusokat is szépen kiszedi, nekem igaz alig volt egy két alig látható fehéres, nekem annyira nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

senskin

2016. január 9.

Ha jól akarjátok kezdeni az Új Évet, akkor minél kevesebbet szórtok pénzt ilyen gyengécske pórustapaszokra. Szétvágtam és még orrközépre elmegy, de szinte semmit nem ér. Az állról leesik, a homlokra meg alig tapad. Sokkal jobb egy Starskin AHA-val átdörzsölni, vagy BHA -t használni ill. a jól bevált kamillás gőzölés. Hát, az Óévet zárom és keresgéljetek hatásosabb dolgokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

lujzi

2014. július 12.

nálam nem nagyon működnek az ilyen tapaszok, de a férjem rendszeresen használja, gyakran újravásárolja, elégedett vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisopropyl Adipate