Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csillag1219

2011. július 2.

Nekem a kék verzió van meg. Hát mit is mondjak... rendszeresen használom az orrom tisztítására. Mindig újra és újra megveszem. Van olyan, amikor elég ügyesen sikerül feltennem, és elég sok matériát kiszed, de van olyan is, mikor szinte semmit. Már rutinszerűen használom a heti arctisztító pakolás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

UnVraiAnge

2011. július 2.

Én ragasztottam, lehúztam, vizsgálgattam és végül megállapítottam, hogy ez a tapasz egy fabatkát sem ér. Na jó, ha annyiért árulják akkor bátran vegyetek egy csomaggal!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

uaim

2011. március 6.

A termék szerintem közepes kategóriájú, kicsit jobb talán. Orrom tisztítására használom, elég szépen megtisztítja, szerintem árához viszonyítva jó termék.
Szépen tisztít, utána kicsit száraz a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Szépen tisztít, utána kicsit száraz a bőr.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Diisobutyl Adipate
Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0