Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Friss málna illatú ajakápló

Lisien

2015. július 7.

Mivel nyáron nem kell agyonhidratálnom az ajkaimat, ezért gondoltam, hogy ez is megteszi majd. A színe, állaga és íze tetszik, de ennyiben ki is merül a pozitív oldala. Hatása semmi, de igazából nyárra megteszi. Aki viszont olyan rúzst használ, ami szárít, annak ez biztos, hogy nem édeskevés lesz. Az illata engem nem a málnára, hanem egy régi tubusos, rózsaszín rágóra emlékeztet (a nevét már nem tudom, nem is lényeg). Ezt elhasználom a nyár folyamán, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

redheadvrouw

2015. június 23.

Szerintem meg pont nagyon büdös a szaga:( Valami gyerekorvosságra emlékeztet, nekem nagyon taszító. Az íze kellemes, a nagyon enyhe szín is oké, de a hatása olyan mintha semmit nem kentem volna a számra. Öt percenként lehetne kenegetni. Nem mondom, hogy szárít, de volt, hogy ráncosította az ajkam és azért nagyon haragszom. Csajos meg minden, de ha nem ápol semmit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Luca33

2015. június 21.

Megvettem, mert miért is ne? Úgyis kifogytam a színezett ajakírekből, és akartam valami újat az alverdés helyett. Hát, nagy csalódás: illata ugyan alig van, de közelebb áll a rózsavízes cukorhoz, mint a málnához. Engem a baleás ajakírek alapbol inkább szárítanak, szóval a hidratálásra sem apelláltam. Amiben még reménykedtem, hogy szép színe lesz, de az még kevesebb van, mint illata. Alverdés rúzskrémhez használgatom, majd talán elfogy egyszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

dorisss

2015. június 10.

Reményekkel telve kaptam le a polcról, mert imádom a Balea málnás dolgait. Ennek sajnos az illata meg közelíti azt. Viszont kellően hidratáltnak érzem az ajkaimat tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

t.greti

2015. június 5.

Hogy ez nem málna íz-illat, az is biztos...
Megvettem, mert imádom a málnás dolgokat, de hatalmasat csalódtam. Szerencsére nem színezi az ajkakat, és könnyű állagú, ezért kap jóindulattal 2 csillagot. Amúgy felesleges pénzkidobás sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Hogy ez nem málna íz-illat, az is biztos...

wishes

2015. június 2.

Isteni málnaszörpös illata van, és ad egy enyhe, egész meglepően szép árnyalatú rózsás színt a számnak. Külön tetszik, hogy elég könnyed az állaga, jó érzés, ha az ajkaimhoz ér, és az íze is finom, édeskés. Télre biztos nem lenne elég, de hát a nyár ettől is csodálatos egy évszak, hogy nem hever rongyokban az ember szája, szóval elvagyok vele, de őszre úgy érzem, jobb, ha kivégzem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate