Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

szaniblue

2012. január 1.

Nagyon jó volt de az illata, de nem volt a kedvenc tusfürdőm. Nem szerettem az állagát sem, szerintem kicsit folyékony volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 1.

stilusnaplo

2011. november 27.

Nekem nagyon nem jött, iszonyatosan szárította bőrömet. Nem is használtam el teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

kim88

2011. szeptember 6.

Finom illatú, nem szárított. kellemesen krémes állagú. Biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

Finom illatú, nem szárított. kellemesen krémes állagú. Biztosan újravásárolom.

Krikri

2011. szeptember 2.

Jó kis tusfürdő. Krémes, nem szárít, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Jó kis tusfürdő. Krémes, nem szárít, kellemes az illata.

sweetnika77

2011. augusztus 18.

Juj ez nagyon jó tusfürdő majd veszek még.Finom az iilata,nem szárit kevés kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 18.

nemesanita

2011. április 3.

Nekem nagyon kiszárította a bőrömet,semmiképpen nem venném meg újra.
Eleinte-míg meg nem vettem-tetszett az illata,de ma már alig várom hogy elfogyjon.
Nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 3.

Nekem nagyon kiszárította a bőrömet,semmiképpen nem venném meg újra.
Nekem csalódás volt.

uaim

2011. március 6.

Nem igazán rajongok a Balea termékekért, de ez a két tusfürdő nagyon nagyon jó. Selymes és hidratált a bőröm mégis tiszta, illatuk isteni. Ajánlani tudom száraz, extra száraz és érzékeny bőrre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil