Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

adrianaszell

2018. április 3.

A legjobb arcradír amivel találkoztam, tökéletesen teszi a dolgát az én érzékeny bőrőmön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

w411f10wer

2018. március 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam! Az első használat után teljesen leesett az állam, messze ez a legjobb arcradír, amit eddig próbáltam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

korono

2018. március 14.

Annyira örülök, hogy rátaláltam. Igazán hatékony, nagyon jól végzi a dolgát. Semmire nem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

redrick

2018. március 7.

Kiváltja az arclemosót és az éjszakai krémet egy héten kétszer, eredményesen tisztít, viszont nagyon puha bőrt produkál. A parfümmennyiség számomra sok, tolakodó az orrba mászó, erőszakos műbarackillata, kihagyhatták volna a receptből, bár emiatt csillagveszteség nem éri, ugyanis nem komedogén, nem allergizál, vegán, olcsó és hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

zorka1

2018. március 7.

Hát ez valami csúcs! :) Akciós volt a Dm-ben, gondoltam kipróbálom, aztán láttam itt, hogy jó választás volt és valóban..Első használat után az arcom teljesen más lett, hihetetlen, feszesebb, puhább, mintha nem is az enyém lenne :D A szemcséi engem nem zavarnak, én szeretem dörzsölni, szerencsére nem érzékeny a bőröm. Tuti újravevős, ennyi pénzért nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 7.

Orsikaa

2018. március 6.

Nagyon szeretem, hatékony, teszi a dolgát. Nem szárít. Szeretem az illatát, rajtam nem olyan erős. Szerencsére nem fogy olyan gyorsan, sokáig elég egy tubus, és az ára is kedvező (kicsit drágábban vettem, mint az itt feltüntetett ár, ha jól emlékszem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Qassam

2018. március 5.

Sűrű apró szemcsés. Tetszik az illata. Nem szárítja a bőrt és puha utána. Kifejezetten szereti az arcom. Összehasonlítva a drága 15000ft-os arcradirral amiből mintát kaptam, semmilyen különbséget nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Mars93

2018. március 2.

A sárgabarackmag olaj miatt vettem meg, mert erről az összetevőről már tudtam, hogy jót tesz a bőrömmel. Az apró és sűrű szemcsék szuperül működnek, szerintem sokkal jobbak, mint azok a társai, amikben nagyobbak a szemcsék. Gyönyörűen teszi a dolgát, leszedi az elhalt hámsejteket, de ugyanakkor utána puha és selymes marad a bőr. Nekem érzékeny a bőröm, de ettől függetlenül is ajánlom, mert semmilyen irritációt nem okozott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Man0ka

2018. február 23.

Úgy örülök, hogy ilyen szemcsés, na ezzel aztán lehet radírozni. Kellemes az illata is, szép munkát végzett, ajánlom azoknak akiknek nem érzékeny a bőrük (értsm ezalatt a rosacea-t).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Vali95

2018. február 19.

Az eddigi legjobb bőrradírom. Szépen tisztítanak szemcséi, hatékony a miteszerek ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate