Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

Qwerty

2020. május 3.

Eleve nem volt jó ötlet megvenni. Ezt is pont azért vagyok képtelen használni, mint a szemcsés arctisztítókat: lemosáskor tele lesz homokkal a szemem. A szagát sem szeretem, az enyém mintha kicsit avas lenne. Egyébként jól teszi a dolgát, a radírozás + bőrpuhító olaj kombináció kifejezetten hatékony, szép puha lesz utána a bőr. De sajnos mindig jut belőle a szemeimbe is, és ezzel nem tudok megbarátkozni. Majd nyáron a lábaimra elhasználom.
Nem a termék hibája, hogy nem tudom rendesen használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 3.

Nem a termék hibája, hogy nem tudom rendesen használni.

Enne

2020. április 27.

Kíváncsi voltam, miért olyan népszerű, hát vettem egyet én is. Hozzáteszem, alig találtam meg, köze sincs a fenti külsőhöz jelenleg. Nem is az arcomon próbáltam ki először, hanem a felkaromon. Jó néhány hónapja használok testradírt és testápolót, a karomon mégis állandóan foltokban hámlik és száraz a bőr. Átdörzsöltem vele egyik este fürdéskor. Utána ugyanúgy bekentem krémmel, mint mindig. És láss csodát, gyönyörűen rendbejött. Alig hámlik azóta, és nagyon puha. :O Már csak azért is megérte megvenni! Azóta arcon is kipróbáltam már, kellemesen radíroz, apró szemcséi vannak. Utána szinte nem is kell hidratáló. Reggel puha bőrrel keltem. Elsőre nem okozott pattanásokat sem. Volt egy nagyon drága arcradír a novemberi beauty box-ban, esküszöm, ez kenterbe veri. Mindig lesz helye a fürdőszobámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Ncsk

2020. április 23.

Huuu, ezt imadom! Nagyon jo hasznalni, nagyon szepen tisztitja a porusokat, nagyon puha utana a bor. Ja.. es nem utolso sorban nem kerul egy vagyonba 😊 csak egyszeruen teszi a dolgat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 23.

CzFru

2020. április 14.

Nagyon szeretem. Kevés kell belőle (mert durvák a szemcsék), de hatásos. Ami miatt öt csillag, hogy bár arcradír, nem irritálja a pirosodásra hajlamos, érzékeny bőrömet. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

rebus

2020. április 12.

a legjobb arcradír amit eddig próbáltam, simán lekörözi a drágább társait.. valóban hatékonyan radíroz, ugyanakkor nem karcol, pont "el lett találva" a szemcsék mérete és mennyisége. max. 2x használom egy héten, nem kell sok belőle. biztos hogy újra fogom venni amint elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Abidel

2020. április 2.

Rengeteg arcradírt kipróbáltam már. Drágábbat, olcsóbbat is. De azt kell, hogy írjam, messze ez a legjobb az összes többitől, amiket kipróbáltam. Ebben lehet érezni a szemcséket és a tisztító hatását. Nem kell ész nélkül dörzsölni, mert bizony elég durva tud akkor lenni a bőrhöz. Nem is kísérletezek tovább. Maradok ennél a terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 2.

kzmdra

2020. március 18.

Többnyire elégedett vagyok a Balea termékeivel és most sem csalódtam. Mivel nem durva szemcséjű termékről beszélünk, szépen és kíméletesen tisztítja a bőrt. Használat után nekem kifejezetten azt a babapopsi érzést nyújtja. Szeretem és az ára is kedvező. Az illata valóban a barackmagolajéra hasonlít, talán ez az egyetlen olyan tulajdonsága, ami nem jön be annyira, de ettől még újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Esztii78

2020. március 11.

Erős barack illatú, nem szárít ami inkább a száraz bőrűeknek kedvez. Elég sűrű, a szemcsék szépen letisztítják a bőrt és leszedik a hámló bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

eveartstar

2020. február 6.

Kínomba vettem, mert nem rendeletem.meg időben aliról a konjak szivacsot...
De most már nem is bánom, mert nagyon puha bőrt csinál. Miután lemostam átmegyek rajta a cerave foaming gel cleanserrel, utána a tony moly hidratáló tonikomat, majd hyaluron savval kevert sqalanet visszek fel.
Babaposi a ket pofim!
2×3-szor használom egyhéten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

Kínomba vettem, mert nem rendeletem.meg időben aliról a konjak szivacsot...
Babaposi a ket pofim!
2×3-szor használom egyhéten.

MissKB

2020. január 5.

Jó kis arcradír. Az állaga nagyon sűrű, a szemcsék mérete pont megfelelő. Jól tisztít, puha lesz tőle az arcom, bár használat után néha elég gyorsan bezsírosodik a bőröm. Az illata kicsit erős, de mindegy, mert úgyis gyorsan lemosom. Ár-érték arányban nagyon jó, ha nem csábulok el másra, akkor újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate