Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Yubiri

2016. február 4.

Radírozott, puha volt közvetlenül lemosás után a bőröm, viszont másnapra nem tapasztaltam a szebb bőrképet.
Szinte pénz- és időpocsékolás számomra ennek a terméknek a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Szinte pénz- és időpocsékolás számomra ennek a terméknek a használata.

Titvog

2016. január 29.

Azt hiszem ez az eddigi legjobb arcradírom. Pár hónapja nem tudtam mi értelme ezeknek a termékeknek, de lassan rájöttem, ezért beszereztem egyet. Ez volt a legszimpatikusabb. Az illata valami fenomenális! Már ezért érdemes megvenni, mert olyan isteni nyári illata van. :) A hatása határozottan jó. Kisi már-már homokszerűek a szemcsék benne, és nagyon sűrűn találhatóak meg benne, ezért könnyű használni. Sminklemosás után használom vizes arcbőrre, hetente két alkalommal. Az arcom utána finom illatos, és puha lett, nem irritálta, nem ütötte ki, szerintem megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

s_kitty

2016. január 27.

Szuperjo arcradir. Kellemes illat es alapos tisztitas EEES olcso. :)
Ennel tobb szamomra nem kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Szuperjo arcradir. Kellemes illat es alapos tisztitas EEES olcso. :)
Ennel tobb szamomra nem kell.

JucMagic

2016. január 25.

Mint ahogy előttem is írták, az aloes arcradír után ez a legjobb arcradírja a DM-nek, bár lenne még hova fejlődnie :D
Nekem általában nagy foltokban hámlik a bőröm, olyankor úgy nézek ki, mint valami rossz hüllő... eddig nem találtam olyan radírt ami segít majdnem teljes mértékben eltávolítani az elhalt bőrt, de az aloes nagy segítségemre volt, ez meg annyira nem teszi a dolgát. Használtam párszor (szigorúan be kell tartani, hogy heti max. 2-szer radírozzunk, mert ugye többet ártunk vele mint használna), de nagyon vegyesek az érzéseim. Kellemes használni, egész nagy szemcsék vannak benne (szóval aki a mikroszemcséset kedveli, ne ezt a terméket vegye meg!), meg kellemes az illata is.Ha egy picit jobban tenné a dolgát, annak azért tudnék örülni, de ennyi pénzért teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

sophienyuszi

2016. január 24.

Jaj-jaj, szegény arcradírral nagyon kukacoskodó leszek, pedig nem tehet semmiről, de nem fogom kímélni. Először is, nagyon elkeseredtem, hogy a legjobb arcradír eltűnt a DM polcairól, vagyis ennek a korábbi, aloe verás változata (bár már az is egy második változat volt, de jó volt, nagyon szerettem!). Már majdnem megvettem a Himalaya szintén sárgabarackos radírját, végül megláttam ezt és a kedvezőbb ára miatt ezt választottam és bíztam benne, hogy lesz olyan jó, mint az elődje. Nem rossz, DE szerintem közelében sincs az előzőnek. Az állaga már nem olyan krémes, kétszer annyit kell(ene) használnom belőle, mint a korábbiból, arról nem is beszélve, hogy sokkal kevesebb szemcse van benne. Az illata szuper, de én elégedett voltam a kissé természetesebbel is. Szóval nem rossz, sok-sok radírnál jobb, de beszél belőlem az elkeseredettség is, holott az 550 forintot bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

lenochka

2016. január 21.

Maximálisan eltávolít minden elhalt hámsejtet.Heti egyszer használom, és ez tökéletesen elég ahhoz, hogy a bőröm babapopsi tapintású és szuper selymes legyen.Tökéletesen ellátja a feladatát, bársonyosan sima, puha és táplált bőrt eredményez, az illata pedig nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

CsengeJV

2016. január 16.

Ár-érték arányban, az aloe verás társával együtt, a legjobb a piacon! Felesleges ennél drágább arcradírt beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Nikita0828

2016. január 13.

Én is az aloésat kerestem,ki akartam próbálni, de láttam, hogy már nem gyártják, így erre esett a választásom. Nagyon jó radír, homokszemcse méretű radírozó szemcsékkel, amiknek nagyon jó a hatékonysága, nem egy kíméletes radír, de pont ilyet kerestem, nagyon szépen rendbe tette a bőröm már egy használat után.
Az illata is egész jó, barackos joghurt illata van, és árban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

dandy

2016. január 11.

Kétségbe estem, amikor az aloe verás eltűnt a polcokról, mikor végre megtaláltam a tökéletes arcradírt, de aztán pár hét múlva megláttam ezt..és igen, szinte ugyanaz, vagyis az illata sokkal jobb!:))
Heti 2x használom, de ez a radír valami csoda. Normálisan radíroz, tényleg vannak benne szemcsék, nem csak elvétve, nem az van, hogy csiszatolom-csiszatolom, de nem történik semmi. :) Lemosás után a bőröm puha, sima, lélegzik! Imádom!!!! Csak ezt fogom venni, remélem még hosszú ideig lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

hElizabeth

2016. január 5.

Szerintem nagyon jó kis radír, de óvatosan kell használni, mert apró, sűrű szemcsés, könnyen felsértheti a bőrt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate