Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

TamaraS

2019. július 1.

Sűrű és krémes, megfelelőek a szemcsék is és az illata is kellemes. Nagyon jól radíroz, puha utána a bőröm. Ezentúl is ezt fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

elfi777

2019. június 5.

update
Már marhára idegesített, nagyon nem jó számomra, majdnem a kukában végezte, de kitaláltam, hogy felesben használom összekeverve a zöld neutrogena radírral, így legalább fogy mindkettő. Ezzel a módszerrel el tudom használni, és kevésbé kellemetlen, de már alig várom, hogy egy életre elfelejthessem:D

2019. ápr.19.
Miután a kedvenc radírom kivonták a forgalomból, a freeman sárgabarackosát használom előszeretettel, de azt meg nagyon ritkán kapok, így muszájból vettem ezt. Nagyon picik, homokszemcse méretűek a radírozó részek, számomra kevés, és roppant kellemetlen használni. Néha azért ráfanyalodom, és lemosva jónak is tűnne a hatása, de sokszor már néhány órán belül érzem az arcomat megérintve, hogy nem szedett le mindent jól. Nem szeretem, kényelmetlen érzetet is okoz, kevés a tudása, így kettes nálam. És hogy megvenném-e ismét? abszolút nem. bár, ha nagyobb szemcsemérettel kijönne, akkor tennék egy próbát. Így, ilyen formában felejtős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

update

2019. ápr.19.

Krtek1

2019. május 23.

Minél finomabb szemcséjű egy arcradír, annál kíméletesebb a bőrhöz. Nem használom sok ideje, de nagyon szeretem. A kozmetikusom is hasonló textúrájú radírt használ rajtam. Nyilván nem ezt, de a szemcsék mérete nagyon hasonló. Rendkívül alapos radírozást lehet végrehajtani ezzel a kis csodával, szerintem a pici szemcsék miatt jobb, mint a garnier arcradírjai. Nagyon sűrű, krémes textúrájú egyébként és habár nekem az édes illata nem a kedvencem, nem zavar kifejezetten. Vissza fogok térni ehhez, úgy érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

AnnaR

2019. május 16.

700 ft lett, de szerintem így is megéri. Akinek érzékenyebb a bőre, annak nagyon ajánlom, mert kicsi szemcsék vannak benne, így nem tépi az ember bőrét, viszont maga a radír jó sűrű és szépen is tisztít. Az én bőrömnek tökéletes, kevés bőrhibám van. Orrom körüli mitteszereket szépen kitisztította, az arcom puhább lett és tisztább. Nem maradt utána zsíros érzet sem, viszont a leszedésével kicsit megszenvedtem. Nem rosszabb, mint amit anno az Avonból vettem. Ennek ellenére négy csillag, mert nem használom túl rég óta, ha viszont hosszú távon is megtartja a mostani eredményeit, akkor megadom neki az ötöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Alka

2019. április 1.

Azon kívül, hogy nekem utána hidratálni kell a bőrömet, mert kiszárítja, tökéletes! Szuperül radíroz, szemmel láthatóan tisztább, szebb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

mapa

2019. március 28.

Eddig még csak egyszer használtam. Kellemes a bőrnek, az illata nagyon jó és mattitja az arcot. Hatása talán még másnap is tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

oniemme

2019. március 27.

Kipróbáltam már egy-két arcradírt, némelyiket nem is értem miért nevezik annak, mert kb. olyanok voltak, mintha sima krémet kentem volna magamra ... szemcse nagyon apró és nyomokban. Ez pont jó ... megfelelő szemcséjű és nem csak nyomokban van benne. Jó el lehet dörzsölni az arcon, nem irritálja a szemet, kellemes lesz utána a bőr. Ár, érték nagyon rendben van. Biztosan van ennél jobb is, de még nem futottam össze vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

Okapi

2019. március 21.

Eleinte nagyon szerettem, tényleg kevesebb mitesszer volt az orromon és használat után pihe-puha volt az arcbőröm, viszont egy idő után valahogy elmúlt minten hatása. Próbálkozom még mással, de nem tartom kizártnak, hogy visszatérek még ehhez a termékhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

adra

2019. március 18.

Én egy szuper trükköt szeretnék megosztani veletek, mert évek óta kerestem rá megoldást, és nem találtam . Egy rohadt idegesítő kis fehér kemény pötty (gríz,milia) volt kerek 5 évig az alsó szempillatövemben. Piszkáltam, kaparásztam, de az évek során igazából csak egyre nagyobb lett, ha szemhéjpúdert tettem rá, vagy kihúztam az alsó részt, akkor is nagyon rondán nézett ki, persze igazából engem idegesített legjobban. Mivel kb negyed miliméterre volt a szemgolyómtól, nem akartam kiszúrni és bőrgyógyászhoz sem mertem menni, így olvastam egy cikket arról, hogy aprószemcsés radírral kell dörzsölni napi 1 percet a helyet, és utána kiszárad és kifordul magától a kis gríz pötty.. Nem bíztam nagyon benne, de 4 alkalommal dörzsöltem meg a radírral , fájt is utána a helye, de az 5. napon kicsit varas lett, majd másnap egy mozdulattal le tudtam szedni és kijött egyben az idegesítő vacak fehér pötty... Utána 3 héttel a szemhéjamon lévő kis 2 fehér grízt is elkezdtem radírozni, 2 radírozás (és enyhe fájdalom.. ) után kijött gyönyörűen..( Egy vizes fültisztító pálcika végére tettem pici mennyiséget és azzal dörzsöltem :) ) Életmentő volt nekem ez a tipp, ezért gondoltam továbbadom, hátha másnak is beválik. Kívülről nem tűnik nagy dolognak az az 1-2 pötty, de engem borzalmasan zavart minden nap amikor tükörbe néztem és sminkeltem .Szóval radírozásra fel! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

onessin

2019. március 8.

Tökéletes, sokadszorra veszem újra (korábbi verziót is imádtam), nálam semmi nem üti ezt, próbáltam már sokkal drágábbakat is! A szemcséi nem nagyok, de nagyon sűrű, ami tökéletesen megtisztítja a bőrömet az elhalt hámsejtektől, mégsem okoz sérüléseket! Nekem bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate