Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

Gina19

2019. március 8.

Tetszenek az összetevői, az illata, a szemcséi és természetesen az ára is, úgyhogy szerettem volna szeretni, de sajna kiütéseket okoz az arcomon (pedig az utóbbi időben szinte makulátlan volt, szóval ennek most nagyon nem örülök), úgyhogy biztos, hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

VictoryFord

2019. február 10.

Ár-érték arányban jó kis arcradír. Nagyon apró szemcséi vannak,jól radíroz,hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

MissScorpio

2019. február 3.

Jó az illata, jól radíroz, szebb lesz tőle a bőröm,heti egyszer használom, bár lehet hogy kétszer kéne.
Viszont pár apró sárga mitteszerem lesz tőle...valószínűleg az alkohol miatt.
Ettől függetlenül jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Viszont pár apró sárga mitteszerem lesz tőle...valószínűleg az alkohol miatt.
Ettől függetlenül jó termék!

canyon

2019. január 23.

Nagyon ritkán használom,amikor épp eszembe jut. Nem irritálja a bőröm, pont megfelelő mennyiségű és erősségű a szemcse a krémben. Nem veszem majd újra, mert tudok élni nélküle. Pedig nem rossz termék, baráti az ára is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

b_dorka

2019. január 18.

Régebben szerettem használni, hetente egyszer. Habár kicsit kemények a szemcséi szerintem. De szebb lett a bőröm a használata után. Ahogy rátaláltam a kémiai hámlasztásra, búcsút vettünk egymástól és nem hiányzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

eeeee

2019. január 17.

Régebben használtam, szerettem, jól radíroz, sok apró szemcse van benne, kellemes puha, selymes lett tőle a bőröm, de valamiért nem vettem újra, valószínűleg annyira nem fogott meg, de most hogy megint eszembe jutott veszek is egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

lillaviki

2019. január 17.

Eddig akármit próbáltam az arcom kipirosodott tőle, begyulladt, DE ez valami csoda. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

tric

2019. január 15.

Nem szárít, és szépen leviszi a pirosságot is. Az elhalt bőrt nem mindig, extrém száraz időszakokban maradnak azért ott dolgok, de elnézem neki. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Verena

2019. január 10.

Jó kis arcradír. Szerencsére ebbe megfelelő mennyiségű radírotó szemcsét raktak, így hatásos kis cucc és az ára is baráti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Kitty0629

2019. január 6.

Egyszerűen IMÁDOM, a szemcsék benne pont elég nagyok számomra az illatáért oda vagyok. Többször újra vettem már és fogom is, ár-érték arányban tökéletes termék. Heti 2x használom általában és csodákra képes az arcbőrömmel. Csak ajánlani tudom ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate