Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Balea krémes arcradír sárgabarackmag olajjal, minden bőrtípusra

Ragyogóan friss és sima arcbőr. A lávakő ásványi radírozó szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, egy ezüst-hatóanyag-komplexum segít megelőzni a bőrproblémák kialakulását. A sárgabarackmag olajat tartalmazó krémes formula hozzájárul a bőr természetes hidratáltságához.

Larkasztikus

2018. május 18.

Örülök, hogy az itteni ajánlások alapján beruháztam rá. Csoda hatása van, az ára pedig még csodásabb. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

incifinci28

2018. május 11.

itteni vélemények alapján vettem meg és imádom!! jóideje használom már és alig fogyott belőle, az illata és a hatása is nagyon kiváló! köszönöm nektek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

bubilany

2018. május 4.

Vendégségben volt szerencsém kipróbálni és imádtam!!! Az illata és a hatása is meggyőzött arról, hogy vegyek énis :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Krisztinaia

2018. április 27.

Jóval erősebb, mint az Alvede sárgabarack és körömvirág arcradír, amire alapesetben úgy éreztem hogy szüksége van a bőrömnek viszont ez mégis kevésbé remekelt.
A flakon vége fele túlzásba is estem vele, de picit mintha előtte is fokozatosan több baj lett volna a használata alatt. :/
Nem ájultam el a jó tulajdonságaitól, a rossz tapasztalatokat viszont nem teljesen a terméknek tudom be, így erős közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

szilvia.bano

2018. április 25.

Ár érték arányban nagyon jó, sűrűn vannak benne a szemcsék, de aprók, kíméletesen, de hatékonyan radíroz. Mindazonáltal jelenleg a L'oreal kakaóvajas arcradírját használom, az most megfelelőbb a bőrömnek, finomabb szemcsék vannak benne, kíméletesebb és valahogy puhább és hidratáltabb utána a bőröm (kakaóvajat és kókuszolajat tartalmaz). Annak ellenére, hogy ez is egy krémes radír, és ebben sem durvák a szemcsék. Ha valaki olcsón keres jó arcradírt, akkor ez jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

hagane1994

2018. április 23.

Nagyon jó és az illata is kellemes

UPDATE:
sokadik használat után már nem olyan hatásos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Nagyon jó és az illata is kellemes

UPDATE:
sokadik használat után már nem olyan hatásos :/

Patricica11

2018. április 22.

Vitathatatlanul remek termék, itteni vélemények alapján vásároltam meg én is és maximálisan elégedett vagyok vele. Heti két használat mellett szemmel látható az eredmény, a bőröm egyenletes és pihe-puha. Használata közben konkrétan olyan érzést kelt mintha homokkal dörzsölnéd az arcod ami az elején kicsit furcsa is, -én ennél csak gyengédebb bőrradírokat próbáltam- de semmiféle irritációt vagy egyéb kellemetlen érzést nem tapasztaltam. Bátran tudom ajánlani, én is biztosan újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Pdori888

2018. április 19.

Teljesen jól teszi a dolgát, fantasztikusan puha lesz tőle az arcom. Nagyon jó az illata is. Nekem 100%-ig bevált. Újravevős lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Hannicsku

2018. április 19.

Szeretem, jó az illata, szépen végzi a dolgát. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Szeretem, jó az illata, szépen végzi a dolgát. Ajánlom!

Aprile

2018. április 17.

Elég ritkán használok már bőrradírokat, mert a kémiai hámlasztás sokkal gyengédebb és szebb eredményt is hoz, de tavaly valamikor a kosaramba ugrott, mert rá voltam kicsit pörögve akkoriban a sárgabarackmagra. Ez egy jó áron kapható, krémes, testes, erős radírozó erővel bíró darab, amit ha nem hámlasztanék, és nem igyekezném kímélni a bőröm, biztosan újravennék, mert sima, szép eredményt hozott a használata. Egy idő után már csak testre használtam. A maga műfajában szépen teljesített, bár nyilván nem egy gyengéd darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate