Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. november 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Aloe Veraával ápolja, tisztítja és hidratálja bőrét. A lávakőből származó apró ásványi szemcséket tartalmazó arcradír eltávolítja az elhalt hámsejteket. Egy ezüst-komplex segít eltávolítani a szennyeződéseket a bőrről. A krémes formula algakivonattal, fito-lipidekkel és hydro-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szonia

2014. július 21.

Nem tudom, mi lehet az oka, de én pattanásos leszek tőle. Eltartott egy ideig, mire bebizonyosodott, hogy ettől van, de én bizony lábradírnak fogom elhasználni és tutira soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

csibeeeh

2014. július 6.

az elődjét is használtam már, illetve avonos arcradírt is használtam már. hát eddig az avonos vált be a legjobban, egész szépen végzi a dolgát, és puha lesz tőle az arcom mikor lemosom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

im

2014. július 1.

szeretem a nagyobb szemcséjű radírokat, ez is ilyen. kitisztítja a pórusaimat, az orromon és környékén lévő mitesszerek nagy részét is. az ára rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

stallone1946

2014. június 1.

Én hetente használom és szeretem h ilyen durvák benne a szemcsék legalább érzem hogy csinál is valamit sokkal tisztábbnak érzem az arcom utána. Szerintem megéri az árát, ami nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

HyperBunny

2014. május 31.

A régit nem ismerem, de annyira istenítette itt mindenki, hogy ilyet vettem az előző nagy baleás csalódás ellenére is (az valami zöld színű bőrradír volt, de úgy látom nincs fent az oldalon, pedig lepontoznám szívesen, annyira hazavágta a bőröm).
Kicsit karistol, ami az első fél percben nem baj, de utána eltűnik a krémes trutyi mellőle, és onnantól rossz élmény, úgyhogy csak óvatosan és rövid időtartammal ajánlom. :D Nem szárít, használata után sima a bőröm, és másnapra sem kezdek vedleni miatta. Így két kísérlet után még nem bántam meg, hogy ezt vettem, de majd hosszabb távon derül ki igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

dora.csaszar

2014. május 18.

Nekem nagyon bejött ez a termék. Nem is használok más arcradírt csak ezt. :) Az ára is szuper, csak ajánlani tudom! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

rocksteadycat

2014. május 15.

Nagyon szerettem a régi változatot is, és őt is. Tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Nagyon szerettem a régi változatot is, és őt is. Tökéletes!

v.szilvia789

2014. május 7.

Úgy néz ki megújult az összetétele az aloe verás arcradírnak. Újravettem és itthon vettem észre, hogy nem ugyan az a csomagolása, van rajta egy új zöld címke elöl, "mit lavastein-peeling". A korábbi verzióban műanyag golyócskák voltak, ebben valamilyen ásványi anyag. Az összetevő listát megnézve nem egyezett a kettő, így feltöltöttem. Ebben már nincs ricinus olaj és allantoin, a glicerin pedig előrébb került. Van benne viszont valamilyen ezüst származék és kikerült belőle a végéről egy másik moszat összetevő is, meg még néhány anyag más sorrendben szerepel.
Hatása: ugyan olyan erőteljesen radíroz, mint eddig, talán egy kicsivel finomabbak lettek a szemcséi, nem szúr annyira. Az állaga mintha kicsit hígabb és krémesebb lenne, könnyebb kinyomni a flakonból, az illata nem változott. Remélem ez jobban beválik, mint korábbi verzió, mert az nagyon szúrt. Egyenlőre négyeske, meglátom hosszabb távon hogyan teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate