Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2016. november 7.

Kategória:   Szappanok

Vilcsi

2016. január 15.

Nagyon szeretem az illatát és a fő szempont ami miatt ajánlom, hogy nem szárítja a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

kessi91

2016. január 13.

Imadom a Baba gyumolcsos folyekony szappant, viszont draganak tartom - kolyokkutyus mellett a szappan eleg gyorsan fogyo eszkoz:)) Igazabol csak nezelodni mentem be a DM-be, de meglattam, megszagoltam, es jott velem. Isteni illat, jo tisztitas, kellemes allag, es nagyon jo ar. Biztosan ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Ella

2015. december 20.

Mióta nem kapható az őszibarackos-nektarinos verzió, ezt vásárolom a leggyakrabban, mert ez a gyerekeim kedvence. Erre is csak azt tudom írni, mint a többi Balea folyékony szappanra: finom, kézen sokáig megmaradó illat, megfelelő tisztítás, mindez elérhető áron. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

szakszil

2015. szeptember 18.

nekem a papaya illat nem jött be annyira de teszi a dolgát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

nekem a papaya illat nem jött be annyira de teszi a dolgát

HevesPetra

2015. július 2.

Nekem is barackos volt itthon, aztán találkoztunk mi, és a kézkrém miatt muszáj volt megvenni. Nagyon jók együtt. Imádom. (Azért a barackos is nagyon jó volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

dobolank

Korcsoport: >54
2015. május 29.

Ez a kézmosó, mióta a barackosat nem találom az üzletben. A legtöbb baleás termékkategória teljesen egyforma termékekből áll, csak az illat változik, ez is ilyen. Átlagos kézmosó szappan, kellemes illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 29.

gendur.berni

2015. május 29.

Annyira nagyon finom illata van, ez a kedvencem. Szépen teszi a dolgát, nem szárít és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Wildflow

2015. május 29.

Úgy látszik, ez váltotta a barackosat. Nekem ez is bevált, fnom trópusi illatú, és nem szárít.

SLetti

2015. május 29.

Imádom,nem szárít,az illata pedig a nyárt juttatja velem az eszembe,és csomó ideig szagolgatom a kezem utána :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

pamutka

2015. május 29.

Az illata nagyon jó! Nem szárít.

Az illata nagyon jó! Nem szárít.

Hidratálók: Butyloctanol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.