Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2016. november 7.

Kategória:   Szappanok

rebus

2015. május 27.

az egyik legjobb folyékony szappan, nem szárítja a kezem, kellemes illatú (egy darabig érződik is kézmosás után), az ára pedig verhetetlen :) a mézes változat nekem kifejezetten mű, kicsit félve vettem meg utána ezt, de abszolút pozitívan csalódtam ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

-.Nikii.-

2015. május 24.

Imádom az illatát:) Mióta nem találom a barackosat, ilyet veszek. Anyukám nem szereti az édes illatot, de szerintem isteni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

tamarella

2015. április 26.

Nem tudom, mennyire tisztít hatékonyan, de valami fantasztikus az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Nem tudom, mennyire tisztít hatékonyan, de valami fantasztikus az illata!

Viku23

2015. április 19.

Egy szó: IMÁDOM
Nagyon jó az illata, legszívesebben megenném a kezemet mikor kezet mosok, szerintem ezentúl csak ezzel töltöm újra az adagolóm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Egy szó: IMÁDOM

rocksteadycat

2015. április 18.

Nagyon szeretem! Finom illata van, jól tisztít. :) UPDATE: (Már egy éve használjuk minden nap és nem unjuk!) :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

maow

2015. február 21.

A Balea szappanok verhetetlenek az áruk és a jó illatuk miatt. Egy picit igaz hajlamosak szárítani, de nem jobban mint egy másik szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

2015. február 20.

Általában Balea folyékony szappant használunk itthon, én szeretem őket, az illata mindegyiknek nagyon finom, ez és a barackos talán picit szárít, ellentétben a mézes-tejessen és a sensitive változattal, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Jossie

2014. szeptember 11.

Munkahelyemen ilyen a legújabb szappan. Céljára megfelelő, az illata pedig kellemesen enyhe, első használatra nem is igazán éreztem semmiféle illatot, viszont pár használat után már érzem és megkedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. január 4.

Nagyon szeretem az illatát. Ha nem lennék szappanmániás, már csak emiatt is ez csücsülne a mosdókagyló mellett. Ráadásul tényleg olcsó és kiválóan habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 4.

andrej

2013. július 29.

Megszerettem, mert nagyon kellemes az illata, olcsó és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Megszerettem, mert nagyon kellemes az illata, olcsó és nem szárít.

Hidratálók: Butyloctanol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.