Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2016. november 7.

Kategória:   Szappanok

FaerieQueene

2013. május 12.

A kizárólagos natúrkozmetikum mániám alól kivételt képez a kézmosófolyadék, mert elég gyakran mosok kezet és emiatt az ár előtérbe kerül. Az összetevők nem túl rózsásak. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

k.dorika

2013. április 24.

Tökéletes illat, jól habzik, nem szárít és olcsó! Mi kell még??? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

Tökéletes illat, jól habzik, nem szárít és olcsó! Mi kell még??? :-)

garamvari84

2013. április 23.

imádjuk az illatát és olcsó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

imádjuk az illatát és olcsó

Floraline

2013. április 19.

Kicsit sajnálom, hogy le kell pontozzam, mert látom, sokan elégedettek vele és amúgy sem kéne sokat várnom egy folyékony szappantól...Engem iszonyatosan szárított, szabályosan pergett a bőr a kezemről minden kézmosás után. Az illatától sem ájultam el. Ami pozitívum, hogy olcsó, sokáig elég, habzik rendesen és jól is tisztít. Kár érte, annyira csábítóak ezek a Balea-s szappanok...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

firea

2013. április 3.

Jó illatú, jó árú szappan, szeretem a Balea szappanokat, tusfürdőket. Az én kezemet minden szappan szárítja, úgyhogy az már fel sem tűnik (nálam emiatt nem jár pontlevonás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

heno

2013. április 2.

Nekem nincs ilyen szappanom, soha nem is volt, de párszor használtam nagybátyáméknál, és nagyon tetszett, jó illata volt, és nem is szárított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

erika81

2013. március 15.

Sok illatban kapható, olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Sok illatban kapható, olcsó.

Gladys

2013. március 14.

Jó az illata és nagyon jó volt a kezemhez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Jó az illata és nagyon jó volt a kezemhez is.

xyBence

2013. február 20.

Jó illata van, krémes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Jó illata van, krémes!

musztafa

2013. január 30.

Kellemes illatú, jó árú szappan! Picit engem szárít, de még olyat nem találtam, ami nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

Hidratálók: Butyloctanol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.