Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2016. november 7.

Kategória:   Szappanok

szamira

2012. augusztus 16.

Imádom az illatát, az állagát és nem szárít. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Imádom az illatát, az állagát és nem szárít. Kell ennél több? :)

átlagosnő

2012. augusztus 3.

Ezt a terméket használnám akkor is, ha nem illene a fürdőszobámba ;).
Kellemes, gyümölcsös, üde, felvidít, nem szárít, de tisztít, hosszan érzem az illatát, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Ezt a terméket használnám akkor is, ha nem illene a fürdőszobámba ;).

Micoka

2012. július 14.

Kellemes illata van, olcsó, utántölthető kiszerelés, nem szárítja a bőröm, bevált termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 14.

bandita

2012. június 15.

Régen vásároltam már, de kellemes meglepetést okozott. Az összetevőket nem nézegettem akkoriban, csak az számított, hogy találjak egy utántöltős zacskós terméket, ami jól mutat a fürdőszobában, amikor feltöltöm vele a tusfürdős pumpás átlátszó flakonomat. Így választottam és tusfürdőként használtam, kb két hónapon keresztül.
A legfőbb értéke számomra az utántölthető kiszerelés, emellett kíméletesebben működött, mint egy szokványos tusfürdő, pedig valójában inkább kézmosásra ajánlanám.
Kedves Inez, a vaníliás sheavajas verzió is szimpatikus illatú, nem csoda, hogy elcsábított :))) téged is. Legyen számodra feloldozás, hogy márkán belül az ilyesmi nem számít megcsalásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 15.

Inez

2012. június 15.

Mindig megveszem újra, meg újra...
Finom illatú, engem nem szárít. Nagy kedvencem, mindig van itthon.

Meggyónom, hogy télen elcsábított a sheavajas-vaníliás rokona, tavasszal pedig a málnás ;o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

Mindig megveszem újra, meg újra...
Finom illatú, engem nem szárít. Nagy kedvencem, mindig van itthon.

horzso

2012. június 2.

Nagyon tetszik az illata, tényleg gyümölcsös. Viszont nekem szárítja a kézbőrt, és rettentő gyorsan fogy. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 2.

strawberry92

2012. június 2.

Imádom az illatát, olcsó és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Imádom az illatát, olcsó és nem szárít.

LexiSmink

2012. június 2.

Imádom az illatát, nagyon jó habzású. Sok ilyen van a piacon, de ez is ugyan olyan jó és ugyan úgy szárít :-) Ettől függetlenül nagyon szeretem, bármikor újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

ancsibancsi

2012. április 28.

Csudi illatú! Remekül tisztít és habzik! Ár- érték arányban is megfelelő. Mintha picit szárította volna a kezem...de összességében tényleg jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

The Lilapanda

2012. április 25.

Nagyon finom illatú ami sokáig megmarad, nem szárítja a kezet. Árban korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Nagyon finom illatú ami sokáig megmarad, nem szárítja a kezet. Árban korrekt.

Hidratálók: Butyloctanol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.