Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2016. november 7.

Kategória:   Szappanok

vnani

2012. április 22.

Kedvenc és mind közül ennek az illata a legtartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Kedvenc és mind közül ennek az illata a legtartósabb.

lionshare

2012. április 18.

Finom, hosszantartó illat, jó textúra, kiadós. Megfelelő ár-érték arányban is, kiváló kézmosásra, arctisztításra, sminklemosásra. Nem szárította, kezdte ki a bőrömet, maximálisan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

Mona01

2012. április 17.

Nagyon szeretem, mindig ezt vásárolom. Fantasztikus az illata és tényleg nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

csillag

2012. március 28.

Én is imádom, az illata tényleg hosszan tart, jobb mint a mézes, nem is hittem volna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

steinelektra

2012. március 26.

Imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 26.

Imádom az illatát.

r_ivan

2012. március 25.

Isteni az illata, kevés is elég belőle, nem szárítja a kezet! Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Isteni az illata, kevés is elég belőle, nem szárítja a kezet! Abszolút kedvenc.

Timibaba27

2012. március 6.

Nagyon finom illatú, jól tisztít és nem szárítja a bőrt. Egy ideje csak ezt veszem. Nekem is volt már olyan, hogy ezzel mostam le a sminket és azt is simán lehozta és az arcomat sem szárította ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

szeleske

2012. február 29.

Szeretem, régóta használom. Vannak időszakok, amikor az illata feldob, és van, amikor már egy kicsit sok, ezért -1pont (ilyenkor mást használunk). Azért is szuper, mert pl. nagyon jól lehozza a sminket, ha nincs más kéznél, és egyáltalán nem csípi/ szárítja sem az arcbőrömet, sem a szememet (pedig mindkettő érzékeny). Szóval multifunkcionális, kedvező árú és nagyon jó minőségű készítmény, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

musztafa

2012. február 28.

Az összes balea-s folyékony szappant szeretem, szinte mindig ilyet veszek, de ennek a mangósnak különösen jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

orban.klaudia

2012. február 10.

Olcsó, kissé krémes állagú, ami egyáltalán nem zavar, kellemes kezet mosni vele, az illatát pedig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Hidratálók: Butyloctanol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.