Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2016. november 7.

Kategória:   Szappanok

Macska

2012. február 6.

Fergeteges az illata!!! Én nagyon szeretem a balea folyékony szappanokat. Amiket eddig próbáltam simán verték a drágábbakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

dio14

2012. január 28.

Egyszer vettem ilyet, és nem volt rossz. Nem szárított annyira, mint más kézmosók, az illata is jó volt, ár/méret nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

mbuck1163

2012. január 19.

Nagyon kellemes illatú, nem szárítja a kezet és igen kedvező áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 19.

Nagyon kellemes illatú, nem szárítja a kezet és igen kedvező áron kapható.

zalla

2012. január 13.

Nagyon kedvező árú, szerintem az illata is jó, nem szárít. Kedvem van mindegyiket kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

szaniblue

2011. december 12.

Jó illatú szappan. Nem szárítja a kezemet. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Jó illatú szappan. Nem szárítja a kezemet. Az ára is kedvező.

málnamánia

2011. december 10.

Szeretem a krémszappanokat,szinte csak azt használok. Én nagyon szeretem az illatát,úgyhogy sokszor ez landol a kosaramba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

kat

2011. október 23.

Olcsó és jó, én szeretem. Jópárat elhasználtam már belőle, bár ez annak is köszönhető, hogy remekül illik a fürdőszobám színvilágához. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 23.

Nuckuruc

2011. október 22.

jó illata van, de nem a kedvenc krémszappanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 22.

jó illata van, de nem a kedvenc krémszappanom.

Veronika

2011. szeptember 29.

Kellemes illata van,bár az én kezeimet kicsit szárítja (de melyik szappan nem!?)..erre való a kézkrém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Domino

2011. augusztus 8.

Egyszer lett s.o.s esetben véve, de teljesen elégedett vagyok vele. Kellemes az illata, jól tisztít, és viszonylag sokáig (kb. 2 hónap) elég volt belőle. Teljesen megéri az árát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Hidratálók: Butyloctanol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.