Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló tusfürdő cseresznye és mandula ilattal.

mannus

2013. január 4.

Nagyon finom illata van, jól tisztít, szerencsére nem is szárít. Ár-érték arányban kiváló. Ami számomra furcsa, hogy alig habzik, de nagyon jól teljesít ennek ellenére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

minaya

2013. január 2.

Ár-érték arányban nagyon jó, mivel tényleg nagyon olcsó, bár én mindig az illatok miatt szaglászgatom meg az új verziókat, és mindig elcsábulok.
Ennek isteni illata van, jól kiérezhető a mandula, majd a cseresznye is, és olyan, mint valami sütemény. Közepesen hidratál, fürdőpamaccsal nagyon jól habzik, könnyen lemosható. Az illat viszont hamar elillan zuhanyzás után. Nekem semmilyen bőrproblémát (irritáció, pattanás stb.) nem okoztak még a Balea tusfürdők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

black_cico

2012. december 31.

a csokis-fügéset is meguntam a végére és eléggé nem olyan tenyérbe nyomva, mint mikor a flakonba szagolgatod, ez viszont igen.. nagyon olcsó, ez a legmeggyőzőbb érv amiért sokan veszik sztem, persze ugyanolyan folyós, mint a Balea tusik úgy általában, de ez engem nem zavar, legalább könnyen lemosható. az illata nem tartós, de nálam ez nem is lényeg, tisztítson és mikor használom el lehessen viselni az illatát, ezekben pedig megfelel. nem szárít, viszonylag hidratált marad a bőr.

update: alig vártam, h elfogyjon.. végére iszonyatosan undinak találtam az illatát, tisztára ilyen mű!! erre megint került a családunkba ajándékba.. "örültem nagyon", mindegy én nem használok, úgyse az enyém :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

tamara128

2012. december 29.

Finom az illata- zuhizás közben :) Utána elillan sajnos, és nekem nem is habzik eléggé :( De az illata az nagyon finom, és puha tőle a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

trix

2012. december 29.

Nagyon finom illata van,jól habzik.Sajnos az illata nagyon hamar elillan.Az ára kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.

Maniac

2012. december 26.

Számomra teljesen marcipán illata van, amit imádok, és imádok vele fürdeni. Kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

snegopady

2012. december 26.

nagyon jó az illata. szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 26.

nagyon jó az illata. szeretem. :)

kriszti.07

2012. december 21.

Nagyon fincsi az illata, de a csokisat talán hajszálnyival jobban szeretem. nincs vele semmi gáz szerintem, biztos veszek még belőle mielőtt eltűnik a boltokból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

vador

2012. december 19.

Hú, hát ez iszonyú gejl, és az arra hajlamosaknál huzamosabb használattal kihozza a pattanásokat, de nem érdekel, én heti egyszer marcipánfigura akarok lenni. Egyelőre szeretem, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Ingrid

2012. december 17.

Valami hihetetlenül finom az illata, olyan mint egy nagy marcipánbevonatú esküvői torta! Imádom, hogy ilyen olcsó és mégis hibátlan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol