Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló tusfürdő cseresznye és mandula ilattal.

Kmanci

2012. október 13.

Utálom a marcipánt, ennek az illata valahogy mégis bejött, szerintem azért, mert a cseresznye kicsit finomabbá teszi számomra. A párom minden formájában marcipán mániás, így ez a tusfürdő neki fog kedvezni, már ha érződni fog az illata fürdés után. A kommentek elolvasása után félek, hogy nem lesz túl tartós. Ezért szeretném beszerezni a lotion párját, de egyelőre nem találkoztam vele. Hétfőn elmegyek egy másik DM-be, remélem ott már szerencsével járok. Megelőlegezem neki az 5 csillagot. A csokis párját is megvettem, akciósan 250 forintért darabját, ami konkrétan nevetséges ár egy ilyen finom illatú és ekkora kiszerelésű termékért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Judiit

2012. október 8.

Édes édes, nagyon édes. Illatán kívül semmi extra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 8.

Édes édes, nagyon édes. Illatán kívül semmi extra .

Ophelia

2012. október 7.

Szép a csomagolása, és olcsó, de az illatától nem vagyok elájulva. Elismerem, hogy elég különleges, lehet hogy szimplán nem illik hozzám. Eredetileg a csokis-fügéset szerettem volna megvenni, de nem volt egy darab sem... Szerencsére ez is kellemes, szokásos Balea minőség, de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

lau0825

2012. október 7.

Wáááhh, imádom ezt az illatot!!! Mint a Mozart csoki.
Csokis-fügéset is szeretném már végre beszerezni, de mire odaérek a dm-be, mindig kifosztják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

Wáááhh, imádom ezt az illatot!!! Mint a Mozart csoki.

zalla

2012. október 6.

Nagyon kellemes az illata, olcsó, más egyebet pedig én nem várok el egy tusfürdőtől. Számomra inkább csak előny, hogy zuhanyzás után nem érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

skincare

2012. október 6.

A Függés-Csokis verzió mellett természetesen ezt is megvettem, nagyon jó áron volt kapható!
Nagyon tetszik az illata, hihetetlen mandulás, bár nekem a bőrön annyira nem tartós, de még így is pazar vele a zuhanyzás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

andrej

2012. október 3.

Isteni! :) A csokisat még nem sikerült beszereznem, mert az állandóan ki van fosztva, de ezt magammal kellett hozni! Csodás az illata, krémes, jól habzik, nem szárít, imádom. Az illatát tusolás közben erősebben, utána kevésbé érzem magamon, de nekem megfelelő, mert utána testápolót használok. Vigyétek, mert megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

knoemi88

2012. október 2.

Na, most én leszek a mumus, akit a balea annyira nem tud lenyűgözni. Tény és való, hogy ára és az ötlet nagyon jó, ahogy az illat is. De hogy konkrétan semmilyen illatot ne érezzek magamon még a törölközés közben sem, az már tetszik annyira. Először kézmosásra használtam, így elég tömény állapotban került a kezemre, de akkor sem éreztem semmiféle illatot, pedig azért vettem meg...Én szeretem a tusolást (ahogy szerintem a legtöbb nő) élménnyé varázsolni, de ezzel sajnos nem sikerül. Viszont szép a csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Edit89

2012. október 2.

Szerintem egyenlőre ez az új kedvenc. Szuper az ára is, abszolút megéri, az illatáról már nem is beszélve. Tényleg felesleges megvenni a drágábbakat, mikor ezek a tusfürdők is teljesen jók. Összetevői sem rosszak. :)

Alexa369

2012. október 1.

imádom az illatát, sajnos fürdés után már alig érezhető, de célnak megfelel, nem szárít, miért vennék másikat ami 2-3szor ennyibe kerül, és ugyanennyit tud?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol