Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló tusfürdő cseresznye és mandula ilattal.

ct

2012. szeptember 28.

Az itteni tömeg nyomására ma elmentem egy dm-be beszerezni, a mellette lévő sorból a tesója, a fügés-csokis teljesen hiányzott, ebből is az utolsót hoztam el. Most akciósan volt 289 ft. A csomagolása szokás szerint szuper jól néz ki, az ára még szuperebb, az illata is nagyon finom, én érzem a mandulát és a cseresznyét is. Igaz, hogy közvetlenül fürdés után a bőrömön már csak minimálisan volt érezhető az illat, de ez legyen vele a legnagyobb baj, ettől még 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Timibaba27

2012. szeptember 28.

Hát ennek valami isteni illata van!!! Imádom a mandulát, imádom a cseresznyét és ráadásul, hogy a flakonon macaron sütik vannak....! Már nagyon vártam, hogy milyen őszi/téli illattal jönnek elő, és nagyon eltalálták! Én eléggé intenzíven érzem rajta a mandulát de ez számomra sosem hátrány. A nyári málnás-sárgadinnyés favoritok után, őszre/télre itt van ez és a csokis-fügés párja. Mindkettőből azonnal 2-2 vettem.
Már eszembe se jut más fajta tusfürdőket nézegetni, mint a Balea termékei, annyira meg vagyok elégedve velük. Mindig kitalálnak valami új és finom illatot, hál' istennek nekem még semmilyen gondom nem volt azzal, hogy szárítana vagy valami. És minek költsek 2x-3x annyit egy niveára, dovera vagy egyéb reklámozott cuccra amikor semmivel nem tudnak többet és megkockáztatom, hogy illatok terén sincs bennük annyi fantázia.

up.: még mindig nagyon tetszik ennek is az illata, a flakonból kinyomva mintha marcipán lenne :D de sajnos fürdés után egyáltalán semmit nem érzek. Igaz írtam már itt, hogy nálam nem feltétel, hogy egy tusfürdőt sokáig érezzek zuhanyzás utána, de mivel mandula őrült vagyok ezért ennél jó lett volna még fél-1 óra ebben az illatban. A csokis párjának egyértelműen intenzívebb az illata fürdés után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Odil

2012. szeptember 27.

DoooRa, pacsi. Majd együtt grr-zük le őket, úgy bizonyára félelmetesebb. c;

Mintha még hidratálna is, jobb minőségűnek tűnik a többi Balea tusfürdőnél, pedig azokra sem tudok panaszkodni. Ami viszont a legfontosabb, hogy a márka parfümőrei perverz állatok, nem egyszer érték el, hogy a DM-ben állva hangosan felszisszenjek, ma azonban ebbe beleszippantva sikerült az élményt megtoldanom egy legkevésbé sem nőies "Azanyád!"-dal. Kétségtelenül mindenki azonnal a szívébe zárt a boltban, a kasszás lánytól még ajándék nagy szatyrot is kaptam. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

DoooRa, pacsi. Majd együtt grr-zük le őket, úgy bizonyára félelmetesebb. c;

kata_peternai

2012. szeptember 26.

Nem is tudom, melyiküket szeressem jobban, a csokis párja is fantasztikus! :)
Finom, dús és tápláló habja érezhetően puhává varázsolta a bőröm, még most is érzem ezt a hatást, pedig tegnap este használtam.
Az illata viszont sajnos túl gyorsan elillan a bőrömről, de ezért nincs szívem csillagot levonni, mert amúgy tényleg elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Nem is tudom, melyiküket szeressem jobban, a csokis párja is fantasztikus! :)

bardybea

2012. szeptember 23.

Nagyon szeretem a Balea-s tusikat, bár még jobb lenne,ha tovább tartana bőrön ez a csoda finom illat.Összefut a nyál a számban,ha megszagolom és azonnal édességet kell ennem! Veszélyes! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

mankaa

2012. szeptember 22.

Amióta ennyire izgi és jó illatú tusfürdőket dob piacra a Balea, teljesen átszoktam rá. A flakonban ez isteni, igazi meleg, őszi/téli hangulat. Nem csodaszer, - én még mindig vágyom rá, hogy tovább maradjon meg az illata a bőrön,- de kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

ivy

2012. szeptember 22.

Pár napja én is beszereztem már belőle kettőt, a csokis párjával:) Eszméletlen finom illatú, nagyon kellemes textúrájú tusfürdők, és nem szárítanak. A Balea nagyon beerősített mostanában a finom illatú termékivel. Ezek lesznek szerintem az ősz, de talán a tél legfinomabb illatú tusfürdői. Néha már furcsa úgy körülnézni a fürdőben, hogy mindenhonnan Balea felirat figyel De ha egyszer ilyen jó dolgokat gyártanak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Márti22

2012. szeptember 22.

Tegnap csak azért keltem fel,hogy lemenjek és vegyek. Isteni az illata. Megvettem a csokis-fügéset is, azt is imádom! Kb. 300ft/db. Ennyi pénzért nagyon megéri! Én imádom őket! Teljes szerelem lett, úgyhogy hétfőn megyek és veszek még belőlük, amíg el nem fogy =)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

zsoxcore

2012. szeptember 21.

Nagyon jó illata van, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Nagyon jó illata van, szeretem :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol