Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló tusfürdő cseresznye és mandula ilattal.

Laura19

2013. szeptember 6.

Uhh..hát ez rettentő! Amíg volt, húgom mindig(!) ezt használta. Nem volt hajlandó váltani egyszer sem, mert annyira beleszeretett. Már eleinte sem tetszett a szaga, de amikor hónapokon át éreztem, végképp megutáltam. Hálás vagyok, hogy limitált volt és már nincs, mert rosszul lennék, ha megint ezt kéne szagolnom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

laszlo.noemi

2013. július 11.

Amikor ezt a tusfürdőt használtam, sok minden történt velem, így viszonylag jó emlékek maradtak meg róla. Az illatán én inkább a cseresznyét éreztem, bár, amikor megvettem, épp tél volt, úgyhogy jól is jött. Egy kicsit szárított is, de a régi szép idők emlékére egy 4-est megérdemel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

annick

2013. július 11.

Ar/ertek aranyban nagyon jo, finom az illata es nem szarit. Nem a legnagyobb kedvencem, az illat ugyanis bar nagyon jo, de egyaltalan nem tartos...kicsit sem. Bar en az osszes Balea tusfurdonel ezt tapasztaltam. Kb. 300 forintert vettem, annyit siman meger.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

ChicRaspBerry

2013. július 11.

Imádom az illatát! Az egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 11.

Imádom az illatát! Az egyik kedvencem :)

Lorigil

2013. július 10.

Nekem kicsit erős volt az illata, nagyon műanyag hatású volt, és csak fürdés közben lehetett érezni. Egyébként tisztító funkcióját jól betöltötte, finoman krémes volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

zsazsa

2013. július 4.

Ez is kipróbálásra került a Balea tusfürdők közül. Finom illata van, bár elég édes, a flakonban főleg, de a bőrön nem marad meg annyira intenzíven. Nem szárított, olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Amennyire tetszett a fügés-csokis, ez annyira nem. Émelyítő illata volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Amennyire tetszett a fügés-csokis, ez annyira nem. Émelyítő illata volt

hbscale

2013. június 26.

Egy az egyben marcipán-illat szerintem - aki szereti, annak biztosan tetszeni fog !
Nekem annyira nem jött be, összetevők terén sem, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Nekem annyira nem jött be, összetevők terén sem, de nem rossz.

Gwendoline

2013. június 13.

Nagyon kellemes illata van, marcipán illat :D ! De az az egy nem tetszik, hogy nagyon síkos érzést hagy a bőrön zuhanyzás után. Jah, és nem marad meg a bőrön az illat, csak míg fürdök. Egyébként minden Balea terméket szeretek (tusfürdőket) de egyik sem marad meg. De mind fini. Ezért 4 pont jár neki(k) :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

elfi777

2013. június 9.

Álmodd meg gyerekkordban, imádd az ízt egész életedben, keresd tusfürdőben - és lőn, találsz:)
Tökéletesen az én világom, ha létezne parfümben, sosem vennék mást, a fürdőkencék géniusza.
Négyszázmilliótrillió + 1 csillag, The One.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 9.

Négyszázmilliótrillió + 1 csillag, The One.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol