Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló tusfürdő cseresznye és mandula ilattal.

xena123

2013. május 7.

jó krémes,nagyon jó illata van, imádom :) nekem jobban tetszik, mint a fügés-csokis, csak kár, hogy nem érezni magamon fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

mokojka

2013. április 30.

Isteni illata van,abban a pillanatban,ahogy kinyomom a flakonból,aztán semmi.
Egyáltalán nem érzem magamon fürdés után,valaki lehet,hogy éppen ezt szereti.Én örülnék,ha illatos maradnék utána.Egyébként az állaga megfelelő,lehetne picit sűrűbb,de nem is túlságosan híg.
Jól habzik,szárítani nem szárított,de így is csak hármas!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.

Isteni illata van,abban a pillanatban,ahogy kinyomom a flakonból,aztán semmi.
Jól habzik,szárítani nem szárított,de így is csak hármas!

oszibarack

2013. április 24.

Az illata nagyon fincsi, de egyáltalán nem tartós, hidratálni igazából nem hidratál, de engem nem is szárít... viszont ár-érték arányban teljesen korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Nicole7

2013. április 21.

Kellemes illata van, jól tisztít, hatása átlagos, nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

agica0723

2013. április 20.

Imádom az illatát, hatásával is meg vagyok elégedve, mert jól tisztít, de nem szárít. Már újravettem, de fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Kandi

2013. április 14.

Hatása átlagos, nem szárít, de nem is nagyon hidratál, jól habzik, viszont az illata isteni!!! Illata miatt megérdemli az ötöst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

eszter6

2013. április 14.

Jo illata van, de nem marad meg sajnos sokaig. Az allaga kellemes, az ara szuper! Nem szarit/ nem irrital.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Krisztikee

2013. április 10.

Rettenetesen jó illata van, szerelmes lettem. :) Az ilyen tusfürdőktől mindig éhes leszek..xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Gwen

2013. április 6.

Az illata egyből megtetszett, de csak addig érezni, amíg kinyomom a flakonból a tenyerembe, és megfürdök vele, amint lemosom a bőrömről, semmi, de semmi illatot nem hagy, mintha nem is fürödtem volna tusfürdővel. De az összes Balea tusfürdő ilyen gyenge szerintem. De hát mit is lehetne mást várni, hiszen ár kategóriában a legolcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Berenice

2013. április 1.

Mint mindenkinek, nekem is vannak agyrémeim és ragaszkodom hozzájuk. Az egyik ilyen, hogy nem használok olyan kencét, amely valamiféle ételre enged asszociálni, vagyis engem nem csigáznak fel az almás pite illatú kézkrémek. A gyümölcsök önmagukban kivételek, ez a tusfürdő pedig határeset. Azt komoly gasztro-gyorstalpaló segítségével se sikerült megértenem, hogy miért lebeg a dobozon 2 és fél macaron...
Az illata engem inkább a meggyre emlékeztet, arra a bizonyos élénk piros és nagyon savanykás fajtára, a mandulával finoman megférnek egymással. (Ha esetleg valakinek mond valamit az, hogy Flórió...) Sajnos ez a finom illat csak addig érződik, amíg a flakon nyitva van.
Állagra lehetne sűrűbb, nem rosszabb de nem is jobb, mint a hasonló árkategóriájú tusfürdők többsége. Kíváncsian várom a következő limitált kiadást.

upd.: Ma végre kifogyott a flakon! Bevallom nagyon vártam már. Tudom sokan hördülnek most fel meglepetten, de nekem csömöröm lett a marcipán-műmeggy elegyből. Az ok, amiért egy csillagot levonok mégsem ez, hanem amiért rohamléptekben kezdte el kiszárítani a bőrömet és kellemetlen, égő érzés jelentkezett a használatakor. Eddig, más Balea tusfürdőnél ezt nem tapasztaltam, úgy gondolom a száraz bőröm nem bírta elviselni csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol