Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló tusfürdő cseresznye és mandula ilattal.

Vik89

2013. március 29.

Imádom! Már az ötödik flakont használom és még mindig nem unom. :) Az illata mennyei, ráadásul olcsó és nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

bolero

2013. március 26.

engem inkább emlékeztet a zselés szaloncukorra az illata, mint a manduláéra. sajnos fürdés után már nem lehet érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

matine91

2013. március 24.

Marcipános illata van, nagyon szeretem és a csomagolása is tetszik! :) Nálam ez a plafon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

beus12

2013. március 24.

Azért vettem meg mert még a boltban finom mandula illata volt, otthon pár használat után már csak a mű cseresznye illatot éreztem, úgyhogy szerencse, hogy nem túl tartós az illata. Nem rossz, szokásos balea, de sajnos ez is szárít egy kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Fruzsiika

2013. március 20.

Nekem személy szerint nagyon bejött nekem ez az illat :) Nekem nagyon tetszett :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 20.

macska29

2013. március 20.

Az itteni velemenyek hatasara vettem meg 5 masik Balea tusfurdovel egyutt nemreg, elotte meg soha nem volt ilyen termekem. Mostmar ugy erzem nem kellett volna egyszerre ilyen sokat vennem belole, mert nekem nem igazan tetszik, sem az allaga, sem az illata. Szerintem gyenge kozepes, ujravenni nem fogom oket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

LaMaggie

2013. március 20.

Isteni illata van!! :) Eddig minden Balea termék bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Isteni illata van!! :) Eddig minden Balea termék bevált!

kisenikoke

2013. március 20.

Szuper illat, cuki csomagolás, alacsony ár. Nekem nagyon bejött :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Szuper illat, cuki csomagolás, alacsony ár. Nekem nagyon bejött :)

bokros

2013. március 19.

Húúú, nagyon jó illata van. Talán az általam eddig használt Baleás tusfürdők közül ennek van a legjobb illata. Azonban sajnos ez is szárítja egy kicsit a bőröm a többi társával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

ledaa94

2013. március 15.

Hasonlóan jó a másik ilyenhez! Az illatát egy kicsivel jobban szeretem, és talán ez egy kicsivel tovább tart.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol