Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló tusfürdő cseresznye és mandula ilattal.

novak.v

2013. március 12.

Már nagyon sok Baleás tusfürdőt kipróbáltam és az illatukon kívül más eltérést nem látok. Szeretem az összeset, egyedül ez nem volt a szívem csücske. Télen elment egy flakon, hozta a megszokott minőséget és ajándék ennyi pénztért, de nem veszem soha többet. Eléggé émelyítő a szaga számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Glara

2013. március 5.

Több bloggerina ajánlására próbáltam ki ezt a márkát, és bevallom alig bírtam választani a jobbnál-jobb illatok közül. Végül ezt és a fügés-csokis változatot hoztam el: szívem szerint megenném őket, elképesztően jó az illatuk! Nagyon szeretem őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

olin

2013. március 4.

Nagyon tömény, jó értelemben, igaz, már így a tavasz beköszönttével másra vágyom, télen imádtam, krémes, kellemes az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Morci

2013. március 4.

Hatalmas kiszerelés, jó habzás olcsón, de az illata nem tudott megfogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Hatalmas kiszerelés, jó habzás olcsón, de az illata nem tudott megfogni.

Naturka

2013. március 1.

Röviden: IMÁDOM :). Mindig az az íz jön elő mikor elkezdek vele fürdeni, mikor beleharapok egy koktélcseresznyébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

varga.stella

2013. március 1.

A tubusban nekem borzalmas volt az illata, de mivel ennyien jó véleményen voltatok róla és az ára is már-már nevetséges, vettem egy tubussal. Hát valóban mennyei marcipán illat, amit zuhanyzás után még 1-2 órán keresztül érzek is. Egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

kincsö

2013. február 22.

Vetekszik a fügès változatával :) egyik kedvenc tusfurdom..a testapoloja is fantasztikusan finom !!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

bi.ju

2013. február 20.

amennyire utálom a marcipánt, annyira imádom ennek a tusfürdőnek az illatát :D mikor berobbant a köztudatba én is rohantam megvenni ezt, és a csokis társát is. mindkettőt ugyanúgy szeretem, nem tudnék választani. ennek az illata sokkal intenzívebb, viszont a csokisé émelyítőbb a párom szerint. a bőröm picit száraz lesz utána, és nagyon híg, szóval elég hamar elfogyasztok belőle egy flakont. de jól betáraztam belőlük, mert megijedtem, hogy limitált. az sem zavar, hogy gyorsan elfogy, mert olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

tjútor

2013. február 18.

Nekem az illata erősnek tűnt, de gondoltam ez úgy is illékony. Kellemesen tapasztaltam, hogy a bőrömön már sokkal kedvesebb az illata és egészen sokáig érződik. Tusfürdőként enyhén szárít, de OK. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

masnis

2013. február 14.

Ajándékba vettem, úgyhogy másodkézből való tapasztalatokkal rendelkezem csupán, de az illata egy csoda. Nekem is szimpatikusabb, mint a csokis. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol