Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló tusfürdő cseresznye és mandula ilattal.

A.nit.A

2013. február 9.

olcsó, jól habzik és szerintem tartós az illata, amit eddig a balea tusfürdőknél nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Vivcsi

2013. február 7.

Árát tekintve jó vétel volt, megfelelően tisztít amennyire egy tusfürdőtöl elvárja az ember, viszonylag jól habzik bár elég nagy mennyiség kell a kívánt hab eléréséhez de ez nyilván emberfüggő. Kicsit talán szárítja a bőrt de egy kevés testápolóval szerintem ez remekül kompenzálható. Az illata nagyon kellemes én szeretem de nem érzem benne a virág illatot (amit itt nem is hiányolok..) csak az édes marcipánt ami körbeveszi a testet tusolás közben. Aki nem kedveli az émelyítő illatokat annak nem ajánlanám. Továbbá a sok szaglászás után felfedeztem benne egy cseppnyi kesernyés utóillatot amit lehet csak beképzelek minden esetre használatkor egyáltalán nem dominál...
Sajnálom, hogy nem tartós az illatfelhő de ennyi pénzért véleményem szerint igen jó termékről beszélünk. Nincs szivem levonni egy csillagot sem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

czuczy

2013. január 31.

Én szappan párti vagyok, ezért nem meglepő, hogy ajándékba kaptam egy ilyetn. Semmi extra szerintem, de az illata isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

kalmaniki

2013. január 31.

Szuper illata van, olcsó, jól habzik, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Szuper illata van, olcsó, jól habzik, szeretem.

liele

2013. január 30.

Csatlakozom azok táborához, akiknek ez jobban bejön mint a fügés-csokis. Olyan jó marcipános illata van, egyetlen negatívum, hogy elég sokat kell használni mert kevéssé habzik. Amúgy az áráért teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Rege

2013. január 28.

Nekem személy szerint ez jobban bejön, mint fügés-csoki testvére. Az illata ennek sem marad meg, de én felfogom úgy, hogy van pár perc aromaterápiában részem a zuhany alatt, sőt még lehet, hogy zavarna is, ha tömény gyümölcsös-marcipános illata tartósan ragaszkodna a bőrömhöz. (Lehet hogy pont emiatt húzok ehhez, mert a másik illatkompozícióból dezodorom van, így abból könnyebb besokallni.) Engem nem szárít különösebben, s az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

orsolyanovak

2013. január 23.

Marcipán illata van. Fürdésnél meg az ilyen kencéknél imádom az édes, gyümölcsös illatokat úgyhogy nekem tetszik :) Fura, hogy parfümöknél meg kifejezetten irritálnak, na mindegy. Szóval jó illata van, olcsó, megfelelő az állaga, nem szárítja ki a bőröm (bár nem is hidratál) és nem tesztelik állatokon. Nekem ennél nem is kell több egy tusfürdőnél :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

ancsibancsi

2013. január 22.

Egy fokkal kellemesebb, mint a cseresznyés társa. Alig vártam, hogy elfogyjon, annyira émelyítő volt a végére az illata. Szokásos Baleás minőség, teszi a dolgát, mint tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

cuni.geo

2013. január 21.

imádom az illatát. elfogadnék egy ilyen testápolót is :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

imádom az illatát. elfogadnék egy ilyen testápolót is :P

Natalka

2013. január 18.

Hát igen, nem egy tartós illat, de 300 forintért nem is vártam mást. Átlagos tusfürdő, kicsit szárít, krémezni kell utána. Mindenért kárpótol a csodás marcipán-illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol