Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kristály állagú dezodor bőrbarát ásványi formulával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

narancsdzsem

2022. augusztus 1.

Milyen jó, hogy volt róla szó a blogon, pont erre volt szükségem! Jelentősen mérsékli a szagokat hónaljon és a mellek környékén egyaránt. A ruhákon érzem nap vegen, hogy nem büdi.
Valaki írta alattam párral, hogy sokáig kell felkenni, nekem bevált így, Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Valaki írta alattam párral, hogy sokáig kell felkenni, nekem bevált így, Köszi!

vikofrivia

2022. május 21.

Én egészen eddig nem tudtam, hogy a deodorant és az anti-transpirant nem ugyanazt hivatott csinálni, míg az első a szagokat fedi el, addig az utóbbi az izzadást mérsékli csak. 🥴
Szóval eddig csak deodorant volt a birtokomban, beszereztem ezt is, hogy ne izzadjak mint a ló, eddig jól bevált a kettő kombinációja nagyon 🐴

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 21.

sz.elinor

2022. április 30.

Már konkrétan 4 éve csak ezt használom. Az izzadást nem teljesen gátolja, de szerintem csökkenti és a nap végén nem vagyok én sem és a ruháim sem büdösek. 5 csillag mindenképp!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

movedtoaustria

2022. április 6.

Szerintem sokan nem nezték meg pl YT-on vagy leírásban hogy kell hasznalni es azert nem működik. Én találtam egy nagyon jó de régi, rövid videot YT-on. Ezt abból is gondolom hogy valaki írta hogy szárazra törli…
A lenyeg hogy bevizezés után nem 4x végig húzzuk es ennyi, hanem addig huzgáljuk amíg fullra megszárad, ez min 1 perc / hónalj. Időigényes de így működik. Én van hogy 2x megismétlem de csak ha nagyon lelkes vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

GuerlainInsolence

2022. február 11.

Nálam jól teljesít. Véletlenül vettem, de bevált. Nem értem, hogy most akkor káros vagy sem a timsó összetevő? A használata tényleg nem túl jó, mert hiába folyik ki a víz a lyukon alul, attól még mindenhol kristályok maradnak a tárolási hely körül. De ez ezzel jár, más kristálydeok is így működnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

hovirag

2021. szeptember 12.

Én éjszakára használom csupán, mert nappalra nem elég a hatása. De így este kiváló izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Beya93

2021. szeptember 12.

Nagyon akartam szeretni de nem sikerült. Nem tudom az előttem levők ugyanarról a termékről írtak e, mert rajtam konkrétan semmi hatása nem volt. Nem vagyok se túl izzadós, se nagyon büdös, de ez egy óriási 0. Ugyanúgy izzadok tőle, és ugyanolyan szagom lesz. Az ég világon semmit nem csinál. Az állandó vizezés aztán meg szárazra törlés nekem macerás, ez sem jött be. Nagyon sajnálom tényleg, de teljesen értelmetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Bakoca

2021. április 17.

Nagyon sokáig elég, ez tény. Illatmentes, amit szeretek. Nem vagyok nagyon izzadós, úgyhogy számomra hatásos a termék. Viszont az “adagolása” nagyon nem praktikus. Be kell nedvesíteni a kristályt használatához, így a maradék víz végigcsorog belül. Lent meg hagytak szellőzőnyílást a többletvíznek, hogy ne abban álljon a kristály, de így ahova teszem, minden csupa kicsorgó kristálylé. Idővel a kristály szét is esik a folyamatos nedvesség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

dzsen1337

2021. március 9.

A többi dezodor furcsa érzetet hagyott maga után, de ez nem. Nemrég kiesett a helyéről, és eltört, így beletettem egy spriccelős flakonba és azóta úgy használom. Ár érték arányban verhetetlen, mivel hiába van meg évek óta, nem hajlandó elfogyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

resztercs

2021. január 24.

Vannak kétségeim vele kapcsolatban. Az előtt vettem meg, hogy mélyebben beleástam volna magam a kristály dezodorok összetevőjébe, de mivel sokan ajánlják, és bio és öko boltokban is lehet kapni különböző fajtákat, így beszereztem a legkézenfekvőbb helyről, a dm-ből. Elkezdtem használni, és feltűen jól működik, izzadságszag egy szál se. Ez viszont egy kicsit gyanússá tette a terméket, mert natúr dezodor ilyen jól még nem működött rajtam, ezért kicsit jobban utánaolvastam, és kiderült, hogy az ebben lévő Ammonium alum nem ugyanaz, mint a bio boltokban kapható kristálydezodorok összetevője, a Potassium alum. Míg az utóbbi a természetes, bányászott timsó, addig ez iparilag, szintetikusan előállított, és bár az EWG szerint ez sem káros, ha ez elfogy (ami nem mostanában lesz, mert egyébként tényleg nagyon tartós) nem fogom újravenni, megpróbálkoznék inkább a bio boltos, természetes változattal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.