Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kristály állagú dezodor bőrbarát ásványi formulával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bubblegum67

2020. április 11.

Régebben problémám volt az izzadással és nagyon bevált. Egyik legjobb dezodor amit próbáltam. Kicsi a csomagolása és utazáshoz is jó. A csomagolásra kell vigyázni mert könnyen törik. (én is eltörtem véletlenül:)) A hónaljam edzés után is száraz, szag sincs és tetszik hogy illatanyag-mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Azaleeh

2019. november 12.

Csodaszer! Nincsenek kellemetlen szagok, és mintha nem is izzadnék annyit. Úgy tűnik nagyon sokáig elég kész napi használat mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

citromkrem

2019. július 7.

Pár hete használom, nem minden nap, de így is elűzi a szagokat. Lassan fogy, szerintem sokáig fog tartani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

writa

2019. július 7.

Pár naponta használom, a szagokkal jól elbánik és tartósnak is túnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Pár naponta használom, a szagokkal jól elbánik és tartósnak is túnik.

Villo

2019. június 13.

Csak egy újabb ALUMÍNIUM tartalmú dezodor...
Én elsők közt kezdtem el használni ezt a terméket, amikor az ilyen kristálydezodorok megjelentek a polcokon. Kiválóan működött: csírájában fojtotta el a problémát, magát a verejtékezést szüntetve meg. Elsőre én is elhittem, hogy ez egy természetes megoldás, bár ez az "Alum" elég gyanús volt. Aztán amikor egy más márkájú terméken azt olvastam, hogy az összetétele "Ammonium aluminium sulfate", világossá vált a dolog.
Igen, ez is egy alumíniumsó, ugyanazon az elven működik, mint a népszerűtlen alumínium-klorohidrát, vagyis jót és rosszat is ugyanúgy "szolgáltat", mint egy átlag dezodor. Ebben egy dolog az alumínium esetleges felszívódása, amit csak az Alzheimer minimális gyarapodásával hoztak összefüggésbe; a másik az, hogy az izzadást pórusösszehúzó hatása révén csökkenti ("gátolja"), aminek veszélye, hogy bent marad a "salak", amit bizonyos mirigyek a hónalj izzadásán keresztül próbálnának üríteni. Pisi, kaki távozását eszünkbe se jutna megakadályozni, lehet hogy ezt se kéne... Azóta messzire kerülöm az izzadásGÁTLÓ hatású termékeket és a baktériumokra próbálok inkább hatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 13.

Csak egy újabb ALUMÍNIUM tartalmú dezodor...

Alice83

2019. május 26.

Nagyon hatékony..estére tökéletes nappalra kenek felé illatos dezodort..azért érdekes megjegyezni h ezeknek a dezodoroknak a titka az h sokat kell húzogatni a bőrön..van aki 100-at ír van aki 30 -at..én estére használom bár van h elfelejtek reggel kenni sosincs szagom és csak 10-15 gyors kört teszek a benedvesített dezodorral..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Fancsaaa

2019. március 20.

Tegnap vettem. Eddig EXODOR-t használtam de kiszerettem volna próbálni mást. Tegnap erre esett a választásom. Eddig szuperül teljesít, de majd még updatelek. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Chantall

2019. március 18.

2-3 hete használom. Összességében elégedett vagyok. A felkenés nekem nem macerásabb, mint egy golyós dezodoré, ez gyorsabban is szárad. Én naponta csak egyszer használom, reggel mosakodás után, kb 4-5x áthúzom a hónaljamon. Kiszerelés valószínű 10 évre elég lenne, ebből kifolyólag az ára nagyon baráti :D
Hatása...hát eddig nagy melegben nem kellett teljesítenie, de úgy érzem egy kemény nyári napot azért nem fog bírni. Nem bízom benne 100%-osan egy nap 50x megszaglászom magam, hogy nem lettem-e büdi :D Izzadni izzadok, de szagom még nem volt sosem.
Adok neki egy jóindulatú 4-est. Már csak azt mondja meg valaki hogy ez a fajta aluminium káros vagy nem?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

bogdanbianka

2019. január 15.

Átlagos napokra teljesen jó, de ha mozgalmas napom van, használok mellé mást is, mert nem elég erős a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

kykyke

2019. január 9.

Nem tudom, mit is mondhatnék. Nagy reményeket fűztem hozzá, gondoltam, árban is tökéletes, kipróbálom. Nagyjából 1 hónapja használom, eddig úgy hittem, csoda történt velem. Rettentő izzadós lány vagyok sajnos, és ez nyáron főként kellemetlen szagokkal is társult, nem szerettem, de kénytelen-kelletlen napközben is újra kellett kicsit igazítanom magam. Aztán jött ez a csoda, bár valóban kissé macerás felvinni, de úgy voltam vele, ez a legkisebb gond, ha jó és használ. A szagot mentesíti, ha jól bekenem magam reggel, akkor tökéletesen tartós a melegebb nyári napon is, és bár magát az izzadást nem gátolja, de nem is ígéri, szóval nekem nagyon bevált... Egészen eddig.
Pár napja, nagyjából másfél hete kezdtek el kijönni rajtam fura tünetek, elsődlegesen a lábam között a combomon, ahol amúgy kentem fel ebből, hogy ott se legyen kellemetlen szag. Mind a két oldalt vastag piros, kiszáradt foltok jelentkeztek, legalább tíz centi hosszan, és olyan szinten mutálódott mára, hogy járni is alig bírok... Emellé pedig pár napja a hónaljamon is kijött egyelőre csak kicsi foltban, de rettentőmód elkeseredtem, mert most már akkor szinte biztos, hogy ettől van. Tényleg azt gondolom, hogy a maga nemében páratlan, emellett olcsó és nagyon tartós kiszerelésű, hiszen szinte még semmi nem fogyott belőle az 1 hónap alatt... Nem tudom, hogy valóban ettől van-e az allergiás tünet, de a családom és akiknek mesélek, mind azt mondják, hogy valószínű ettől, így most félre kell tennem, és nagyon remélem, hogy találok valami hasonlóan hatásosat, mert akkor nagyon el fogok keseredni, ha újra kezdődik a "régi életem" elölről; tisztálkodással meg mindennel. :(

update: hiába a fenti gondok, még mindig használtam egy ideig, de most már kijelenhetem biztosan, hogy képes allergiás tüneteket okozni, illetve mára már a tartóssága is a múlté, ugyanúgy "szagosodom", egy ideje már nem nyúlok a termékért... Sajnálom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.